thalia pellet error 14..

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176185 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα thalia pellet error 14..

Επειδή είναι παλιά και το κοντρολερ από τα πρώτα που έβγαλε η εταιρία.αν έχει επάνω στο μοτέρ ΠΛΑΚΕΤΑΚΙ ENCODER(ΣΤΡΟΦΟΜΕΤΡΟ) ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ????ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΟΜΕΤΡΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΣΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΝΑ ΕΦΑΓΕ ""ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ""".TA ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ """ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ FORUM KAI INTERNET""!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ.ΜΕ ΑΠΛΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ  ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ??

Συγνώμη, αλλά είναι αγένεια να αποκαλείς ειρωνικά  " πανεπιστήμονες" όσους συμφορουμίτες απαντούν σε προβλήματα άλλων συμφορουμιτών.
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176188 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα thalia pellet error 14..
ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΡΟΦΟΣ ΤΣΙΜΠΑΣ??? ΕΙΠΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ???? ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!  ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΛΩΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ¨¨ΠΟΛΛΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΝΕ¨¨¨¨¨¨¨ .ΑΔΕΡΦΕ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ  ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ  !!!!!!!!!!!!!!
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176192 από rofos
Απαντήθηκε από rofos στο θέμα thalia pellet error 14..

Επειδή είναι παλιά και το κοντρολερ από τα πρώτα που έβγαλε η εταιρία.αν έχει επάνω στο μοτέρ ΠΛΑΚΕΤΑΚΙ ENCODER(ΣΤΡΟΦΟΜΕΤΡΟ) ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ????ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΟΜΕΤΡΟ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΣΤΗ ΠΛΑΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΥΣΑΕΡΙΩΝ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΝΑ ΕΦΑΓΕ ""ΚΟΛΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ""".TA ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ """ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ FORUM KAI INTERNET""!!!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΡΥΦΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ.ΜΕ ΑΠΛΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Η ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ  ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ??
 
Συγνώμη αλλά εσύ έγραψες το παραπάνω. Οταν λες "εδώ μέσα" καταλαβαίνω ότι εννοείς εδώ στο energ.gr. Ή μήπως εννοείς σε άλλο φόρουμ; Δεν νομίζω να κάνω λάθος. Εν πάση περιπτώση ας μείνουμε μέχρι εδώ. 
Επίσης προσπάθησε να γράφεις με πεζά. Καταλαβαίνεις για πιο λόγο, δεν είσαι χτεσινός.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176193 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα thalia pellet error 14..
ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΕΧΝΙΚΟΙ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!;ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ  ΞΕΡΟΥΝ  ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ  Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΖΗΜΙΑ Η ΚΑΙ ΑΤΥΧΗΜΑ!!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Η ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ !!!ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ""ΡΟΦΕ Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ"""""!!!!!!!!ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΜΟΥ ΣΤΟ FACEBOOK   ΠΑΝΤΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΑΞΩ ΠΕΡΠΑΤΣΙΑ  ΤΩΡΑ !ΣΤΑ ΞΑΠΙΣΩ !!!!
Last edit: 2 Χρόνια 1 Μήνας πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176195 από Σούζη
Απαντήθηκε από Σούζη στο θέμα thalia pellet error 14..

 !!!ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ""ΡΟΦΕ Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ"""""!!!!!!!!!
ΤΟΤΕ ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΩΣΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ???
ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ SITE "ΔΙΚΟ ΣΟΥ" ΓΙΑ ΑΛΙΕΥΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ?? 


 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 1 Μήνας πριν #176199 από Xristos 23
Απαντήθηκε από Xristos 23 στο θέμα thalia pellet error 14..
Κώστα καλησπέρα....όταν σβήνει ο λέβητας μου τα καυσαέρια είναι 320....για αυτό σβήνει....με είπαν ότι είναι πολύ υψηλά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ