Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90792 από Βιομαζιστής
Απαντήθηκε από Βιομαζιστής στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!

Asteris έγραψε:
Και όλοι αυτοί στο υπουργείο οικονομικών που είχαν την φαεινή ιδέα της εξίσωσης του πετρελαίου και φέραν τον κόσμο σε αυτήν την κατάντια, ελπίζω να τους δω μιά μέρα γιουσουφάκια στον Κορυδαλλό...



Και η κρεμάλα καλή δουλειά κάνει...
Γιατί δεν είναι μόνο το πετρέλαιο...

Τα Μηχανήματα Τα Πήραμε!
Άντε Να Δούμε Τώρα Αν Θα Τα Κάνουμε Απόσβεση.
Απόσβεση Δεν Εγιναν Και Ούτε Είναι Σε Θέση Να Γίνουν. :(
Τώρα Πια Μένει Να Δούμε Τι Θα Κάνουμε Με Δαύτα. :unsure:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90805 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
......... Σε ενδειξη αν μη τι αλλο σεβασμου προς τους γονεις τους......
και χωρις κανενα αλλο προσωπικό σχολιο..
Last edit: 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Fokion.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90806 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Καλημέρα
Ας βγάλουμε τα νήματα που αφορούν την ασφάλεια σε πρώτη θέα ΣΤΑΘΕΡΑ στο site, να μη χρειάζεται κάποιος να ψάξει γι αυτά και μάλιστα να κυριαρχούν.
Ας μαζέψουν τα νήματα οι συντονιστές ώστε να αναφέρονται ΜΟΝΟ οι απόψεις που έχουν κάτι για την ασφάλεια και όχι τους απλούς διαλόγους.
Ας γράψει όποιος ξέρει με απλό τρόπο και παραδείγματα για αυτό.
Ας δοθεί μεγάλη έμφαση ΚΑΙ στη συντήρηση.
Ας κάνουμε κάτι δημιουργικό, κάτι θετικό, αν μπορέσουμε, για έναν και μόνο άνθρωπο στο μέλλον.
Οι κρίσεις μετά τα γεγονότα καλές είναι μονάχα αν ψάχνουν να θεραπεύσουν. Θεραπέια μπορέι να είναι η προσωπική συμβολή καθενός στην αλλαγή σκέψης και αντιμετώπισης των προβλημάτων, από την απλή λειτουργία μιάς σόμπας, μέχρι τα λάθη του Κράτους.
Κουράγιο στους γονείς των παιδιών.
Δε θα ξεχάσω τον διοικητή μου στο στρατό (μονάδα αρματοφορέων<0 που κάθε μέρα έριχνε φυλακή σε όσους κοιμόνταν στη σκοπιά, περιφέρονταν χωρίς πηλίκιο και μετά τις έσβυνε.
Έριχνε όμως φυλακή σε κάθε έναν που έτρεχε πάνω από 10 χλμ στο όρχο, 20 και 40 μέρες ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΕΡΝΕ ΠΟΤΕ ΠΙΣΩ.
Κάποια μέα ούρλιαζε.. " ΕΓΩ ΡΕ ΣΕΙΣ... ΘΑ ΣΑΣ ΣΑΠΙΣΩ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΡΟΧΑΙΕΣ ΠΑΡΑΒΑΣΕΙΣ... ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΝΕΚΡΟΦΙΛΗΣΗ"
Να ναι καλά όπου κι αν είναι...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras, stratis 1
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90810 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Παναγιώτη το μόνο που έχω να προσθέσω είναι ότι όση ντροπή νιώθω για την κατάντια της κοινωνίας μας, που εν έτει 2013 θρηνεί θύματα από μαγγάλια, σχεδόν άλλη τόση νιώθω για την κυνικότητα με την οποία εκφράστηκε ένας λίγο μεγαλύτερος τους. Αν η τιμωρία της φύσης για την νεανική αφέλεια ήταν η εξόντωση τότε δεν θα υπήρχε και ανθρώπινο είδος.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": GeoTa, stergiosbik, Grecu_, Gdevil, Fokion, tas, μανολης
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90815 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Φαινεται αδιανοητο για καποιον που χρησιμοποιει τετοιου τυπου θερμανση οτι μπορει να παθει κακο.
Πολλοι παιρνουν σε μεταλικο δοχειο καρβουνα απο το τζακι και τα βαζουν στην κρεβατοκαμαρα.
Επειδη τα καρβουνα δεν καπνιζουν και αποδιδουν παρα πολυ,πιστευουν οτι δεν ειναι επικίνδυνο.
Η καυση καιει ολο το οξυγονο και αν δεν νιωσεις τον πονοκεφαλο που σε πιανει στην αρχη,και συνεχισεις τον υπνο,την αλλη μερα σε μετακομιζουν στο νεκροταφείο.
Εγω πριν 25 χρονια στο χωριο εβαζα μια σομπα αεριου χωρις καταλυτη για να ζεστανω το δωματιο.
Καποιο βραδυ με πηρε ο υπνος και ευτυχως ξυπνησα, σε ασχημη κατασταση με πονοκεφαλο και ενιωθα ξερο το στομα μου.
Βγηκα εξω απο το δωματιο και πηγα στο μπανιο.
Λιποθυμησα 2 φορες πεφτοντας κατω μεχρι να συνέλθω.
Τοτε καταλαβα οτι δεν παιζουνε με τη φωτια !!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90819 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Είμαι Συγκλονισμένος !!!
Ακόμα φίλε Παναγιώτη μιας και σου αρέσει το διάβασμα, έχω να σου προτείνω να διαβάσεις "Το Πεδίο" της Lynne McTaggart όπου χρησιμοποιώντας τις ανακαλύψεις της επιστήμης των τελευταίων 50 ετών αποδομεί την Δαρβινική Θεωρία και με επιστημονική προσέγγιση μας δείχνει ότι δεν είναι κανένας μόνος του στην πορεία της εξέλιξης ενώ και οι ζωές μας αλληλεπιδρούν σε κάποια επίπεδα.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ