Ανέκδοτα!!!

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5120 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Ανέκδοτα!!!
ΝΑ ΜΠΑΜΠΑΣ, ΝΑ ΜΑΛΑΜΑ...

Η 19χρονη κόρη ομολογεί στον πατέρα της ότι είναι έγκυος. Φωνές, κακό και μετά από λίγο ξύλο, ο μπαμπάς συμφωνεί να γνωρίσει τον ...ένοχο για την εγκυμοσύνη και να συζητήσουν την κατάσταση...
Σάββατο απόγευμα και ο πατέρας στημένος στο παράθυρο περιμένει τον προκομμένο να έρθει... Οπότε σε κάποια φάση βλέπει μια Φερράρι να στρίβει από τη γωνία, να σταματά εμπρός στο σπίτι και από μέσα να βγαίνει ένα κουστουμαρισμένος νέος με χρυσό ρολόι, ακριβά γυαλιά και ότι άλλο αξεσουάρ σινιέ και πανάκριβο υπάρχει στην αγορά...
Μπαίνει στο σπίτι ο νέος, του βάζουν ποτό και ξεκινά η κουβέντα...
-"Ακούστε κύριε" λέει ο νέος "για γάμο δεν γίνεται κουβέντα με τίποτε..."
-"Μα. . .." προσπαθεί να πει νευριασμένος ο πατέρας...
-"Όμως αν το παιδί είναι αγόρι-συνεχίζει απτόητος ο νέος- του δίνω δύο από τα εργοστάσιά μου, ένα στην Πάτρα (ελαστικών αυτοκινήτων) και ένα στην Λάρισα υδροηλεκτρικό. Του δίνω επίσης τρείς πολυκατοικίες στο Κολωνάκι για τα νοίκια, δύο εξοχικά στη Μύκονο, τρία εξοχικά στην Κρήτη και ένα ιδιόκτητο σκάφος.
Αν είναι κορίτσι, βέβαια, δεν μπορώ να δώσω τα εργοστάσια γιατί πως θα τα δουλεύει, αλλά τα αντικαθιστώ με δέκα πολυκατοικίες στα βόρεια προάστια, και κάμποσα άλλα ακίνητα για προίκα. Αν τώρα η κοπέλα αποβάλει..."
-"Αν αποβάλει" διακόπτει ο μπαμπάς με αγωνία "στη φέρνουμε και την ξαναπηδάς"!!!!!!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5157 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Πάει ο Τοτός στον γιατρό και βλέπει ένα κοριτσάκι να κλαίει...

- "Γιατί κλαις;", ρώτησε ο Τοτός.
- "Να ήρθα για εξέταση αίματος, και ο αδερφός μου είπε ότι για να σου πάρουν αίμα σου κόβουν ένα κομμάτι από το δάχτυλο..."

Αμέσως ο Τοτός αρχίζει τα κλάματα και τις φωνές.
- "Καλά, εσύ γιατί κλαις στα ξαφνικά;", ρωτάει το κορίτσι.

- "Γιατί εγώ ήρθα για ανάλυση ούρων!!!"

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5222 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Ανέκδοτα!!!
C:\fakepath\μωρο.bmp
Τα ούρα του μικρού

επεξ. Δεν ανοίγει γ@@@2ο
βαζω αυτή με τον συμφορουμίτη που ζεσταίνεται με πέλλετ

C:\fakepath\ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗΣ.jpg :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: φτου

άλλη


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Συνημμένα:
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5225 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Ήταν ένας παπάς και πνιγόνταν στην θάλασσα και περνάει ένα καράβι:
- Παπά, έλα, πιάσε το σωσίβιο να σωθείς.
- Όχι, τέκνον μου, δεν χρειάζεται, εμένα θα με σώσει ο Θεός, λέει ο παπάς.
Περνάει άλλο καράβι:
- Έλα, παπά, να σε σώσουμε! Θα πνιγείς!
... - Όχι, τέκνον μου, δεν χρειάζεται, εμένα θα με σώσει ο Θεός, λέει πάλι ο παπάς.
Περνάει τρίτο καράβι:
- Παπά, έλα να σε σώσουμε!
- Όχι, τέκνον μου, δεν χρειάζεται, εμένα θα με σώσει ο Θεός, λέει ξανά ο παπάς.
Με αυτά και με αυτά ο παπάς πνίγεται, πάει στον παράδεισο και λέει στον Θεό:
- Περίμενα να με σώσεις, και εσύ τίποτα!
- Ρε μ…α, τρία καράβια σου έστειλα να σε σώσουνε, και εσύ με έγραψες!

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by pantelis1973.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5378 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Στον γυναικολόγο:
-Κυρία μου έχω μείνει άναυδος!!! Μα καλά πώς γίνεται να είστε παρθένα μετά από τέσσερις συζύγους;;;
-Απλό γιατρέ μου.. Ο πρώτος πιανίστας... μόνο χέρι, ο δεύτερος δικηγόρος... μόνο γλώσσα, ο τρίτος ποιητής... μόνο υποσχέσεις και ο τελευταίος βουλευτής.... μόνο κώλο!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5402 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Ανέκδοτα!!!
Ούτε ο Θεός δεν μας σώζει !!!
Βλέποντας ο Θεός το τεράστιο πρόβλημα της Ελλάδας και τις μεγάλες δυσκολίες που αντιμετωπίζει ο πιστός ελληνικός λαός, αποφασίζει να στείλει τον υιό του και πάλι στη Γη για να συμπαρασταθεί στους Έλληνες.Ο Ιησούς εμφανίζεται ενώπιον της Βουλής των Ελλήνων και μετά από μια θερμή ομιλία συμπαράστασης και υποστήριξης της Ελλάδας, ανακοινώνει ότι -διαγράφει όλα τα χρέη της χώρας-φέρνει μεγάλες επενδύσεις-παρέχει αυξήσεις 100% σε όλους τους Έλληνες και -διαγράφει τα δάνειά τους. Όλοι οι βουλευτές όρθιοι ζητωκραυγάζουν. Αλαλαγμοί χαράς και ικανοποίησης από όλες τις πτέρυγες. Ακόμα και η Παπαρήγα. σταυροκοπιέται.Τότε ο Ιησούς λέει: «Υπό έναν όρο!». Όλοι ησυχάζουν και περιμένουν να ακούσουν. «Όλοι σας θα παραιτηθείτε και κανείς σας δεν θα είναι του λοιπού υποψήφιος βουλευτής».Νεκρική σιγή στην αίθουσα. Κάποιοι του απαντούν ότι θα πρέπει να συνέλθουν τα κόμματα για να αποφασίσουν.«Πολύ καλά. Θα περιμένω την απάντησή σας αύριο το πρωί» λέει ο Ιησούς.Την επομένη ο Πρόεδρος δίνει στον Ιησού την ομόφωνη απάντηση όλων των πτερύγων της Βουλής, με την οποία …….«..καταγγέλλεται η απαράδεκτη παρέμβαση του θεού στα εσωτερικά ζητήματα της χώρας» !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ