Ιδεες για ψησταριες και ψησιματα

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164310 από stratri1
Απαντήθηκε από stratri1 στο θέμα Ιδεες για ψησταριες και ψησιματα
Τα κρεμμύδια στα κάρβουνα... Όλα τα λεφτα!!!
Ψήνω οτιδήποτε και όποτε μπορώ. Τελευταία ακολουθώ συνταγές και τεχνικές του Μαλλιωρα - grill philosophy και τα μυαλά στα κάγκελα!!!
Προσοχή σε όσους φορούν γυαλιά ορασεως. Έχω ήδη καταστρέψει τις επιστρώσεις των φακών μου λόγω της θερμότητας.
Καλά ψήσιματα, με καλή παρέα και καλό κρασί.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164314 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ολα μαζι σε ενα πακετο Γιαννη υπερπαραγωγη.δες εδω www.facebook.com/kostas.pixas και θα καταλαβεις τι <ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑ> ΕΙΜΑΙ.χαχαχχαχαχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164315 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Εχεις δικιο για τα γυαλια(ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ αχαχχαχαχαχ).κρεμμυδι πιπεριες μελιτζανες κολουθακια μανιταρια μετα με βαλσαμικο ξυδι σκορδο λαδι και αλατι ριγανη ειναι ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΝΤΟ.ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ !!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164337 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ιδεες για ψησταριες και ψησιματα
Κώστα εχω το ίδιο συστηματάκι με 3 σούβλες. Βλέπω και σε εσένα εχει και την 3η θέση.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164338 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Χρησιμοποιω παντα 2 σουβλες διοτι η ψησταρια ειναι απο ΜΠΟΙΛΕΡ ηλιακου 120 λιτρα και οι ινοξ σουβλες ειναι 1.20 μακρος αρα αν εχεις βαλει και μεγαλα κομματια κρεας δεν χρειαζεται η τριτη!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΚΙ ΟΛΑΣ!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P εχω βρει απο ενα φιλο ενα δοχειο απο ηλιακο 200 ΛΙΤΡΑ πιο μεγαλο και πιο μακρυ να δω ποτε θα βρω χρονο να το ξεγυμνωσω και να το κανω ψησταρια τροχηλατη με παγκο!!!! ;) ;) ΑΛΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ!!!!!! :P :P ;) ;) ;)
Last edit: 5 Χρόνια 6 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
5 Χρόνια 6 Μήνες πριν #164340 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Ιδεες για ψησταριες και ψησιματα
Εμείς την χρησιμοποιούμε στα παιδικά παρτυ οπου οντως τρώνε καμμια 50αρια ατομα, οχι μονο αυτά φυσικά!

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ