Σκυλί για φύλαξη

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100217 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
μαρεσουν τα τερβιρεν που εχεις ..... εχω ενα θηλυκό μαλινουα .... και επειδη δεν βρίσκω μπαμπα μαλινουα .... βρήκα ομως μπαμπα τερβιρεν και προσπαθώ να την γκαστρώσω με αυτο !!!

Οποιος θελει κουταβια περιοχη λαρισα ... και θελει να τον γνωρισουμε προσωπικά .... τοτε θα τον βαλω στην λιστα για free κουταβια !!!

Τα βελγικα ποιμενικά ειναι οτι καλύτερο για θεμα φύλαξης (οπως μπορειτε να διαβασετε και στο νετ) αλλα κατα την γνωμη μου δεν κανουν για μικρα παιδια κατω των 15 . Και παλι ο σκύλος σε τρώει με τα ματια του όλη την ωρα και προσπαθεί παντα να σε φτασει στα ορια σου .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100221 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Σκυλί για φύλαξη

house έγραψε: μαρεσουν τα τερβιρεν που εχεις ..... εχω ενα θηλυκό μαλινουα .... και επειδη δεν βρίσκω μπαμπα μαλινουα .... βρήκα ομως μπαμπα τερβιρεν και προσπαθώ να την γκαστρώσω με αυτο !!!

Οποιος θελει κουταβια περιοχη λαρισα ... και θελει να τον γνωρισουμε προσωπικά .... τοτε θα τον βαλω στην λιστα για free κουταβια !!!

Τα βελγικα ποιμενικά ειναι οτι καλύτερο για θεμα φύλαξης (οπως μπορειτε να διαβασετε και στο νετ) αλλα κατα την γνωμη μου δεν κανουν για μικρα παιδια κατω των 15 . Και παλι ο σκύλος σε τρώει με τα ματια του όλη την ωρα και προσπαθεί παντα να σε φτασει στα ορια σου .


Γκενενταλ είναι ο τυπος του βέλγικου που είναι μαύρα.

Ενώ τα Τερβυρεν που λες δεν είναι μαύρα


Ας γίνει η γέννα και εδώ είμαστε. Θέλω θηλυκό αλλά το σκέφτομαι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 10 Χρόνια 10 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100239 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
popo Sorry πως τα μπερδεψα ετσι το πρωι ..... παλι καλα που δεν ειπα λακενουα


Τωρα τη θα βγει .... ποιος ξέρει .... εγω για φύλακες τα θελω οχι για ομορφια !!!

Τον γουσταρω τον σκυλο μου ..... το μονο σίγουρο και ας με τρωει όλη μερα !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100282 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Σκυλί για φύλαξη


Ρας....
Στα 11 του το ιδιο τρελοκομειο......

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #100320 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
Νέο μέλος στην μικρή μου αγέλη, ένα νεαρό 1 έτους ημίαιμο ποιμενικό 35 κιλών......πόσο θα ζυγίζει όταν μεγαλώσει τελείως ο μπαγάσας :lol:

Χαριτωμένος όταν ήταν κουταβάκι στα χέρια φίλου, αλλά τώρα που μεγάλωσε και τον ζόρισε γενικά, είπε να τον πετάξει :( ......στάθηκε τυχερός όμως γιατί βρήκε στέγη, φροντίδα, και αγάπη. Μακάρι να ήταν έτσι για όλα τα φουκαριάρικα αδέσποτα των ασυνείδητων ανθρώπων.

Φώτο σύντομα, γιατί τώρα παλεύω με τα τσιμπούρια που ήταν γεμάτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 10 Μήνες πριν #101541 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Σκυλί για φύλαξη
Επανέρχομαι με συμβάν.....πολύ πονεμένο. :(

Μην μπλεχτείς σε σκυλοκαβγά γιατί θα βγεις χαμένος......λένε οι συμβουλές.

Καλές οι συμβουλές αλλά την ώρα του καβγά, χρειάζεται ψυχραιμία, που εγώ δεν την είχα. Και έτσι έχωσα τα χέρια μου ανάμεσα στις σκύλες για να τις χωρίσω, και ξαφνικά γέμισε αίματα ο τόπος. :ohmy:

Οι σκύλες τόση ώρα δαγκώνονταν και ούρλιαζαν από "κακιά λύσσα", να φάει η μια την άλλη, και ούτε τρίχα έφυγε από πάνω τους, εν αντίθεση με εμένα που έγινε κομφετί το δάχτυλο μου. Και πονάει άσχημα.....πολύ άσχημα. :S :S

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ