Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36974 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Και εγώ που τον παρήγγειλα στις 25 Σεπτεμβρίου,ακόμα στο περίμενε είμαι από το εργοστάσιο στην Κοζάνη...

Τον απλό ή τον compact? Γιατί αν είναι ο απλός μου έφτιαξες την μέρα λέμε :( .

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36987 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

tzistsam έγραψε: Και εγώ που τον παρήγγειλα στις 25 Σεπτεμβρίου,ακόμα στο περίμενε είμαι από το εργοστάσιο στην Κοζάνη...

Τον απλό ή τον compact? Γιατί αν είναι ο απλός μου έφτιαξες την μέρα λέμε :( .


Φίλε Ηλία παρήγγειλα τον απλό,όταν ακόμα κυκλοφορούσαμε με κοντομάνικα.Εύχομαι σε σένα να έρθει πιο γρήγορα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37075 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Εγώ θέλω να ρωτήσω τον Χρήστο που τοποθέτησε τον συγκεκριμένο λέβητα τί ρυθμίσεις του βάλανε;;; Και τί θερμοκρασίες καυσαερίων ανέβασε;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37112 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

jps έγραψε: Φίλε Ηλία παρήγγειλα τον απλό,όταν ακόμα κυκλοφορούσαμε με κοντομάνικα.Εύχομαι σε σένα να έρθει πιο γρήγορα.


Μάλιστα Γιάννη. Με έφτιαξες λέμε. Για του λόγου το αληθές αυτήν την στιγμή είμαι με το air condition :P να σπάσει και λίγο η υγρασία μες στο σπίτι. Με βλέπω να την βγάζω έτσι τον Νοέμβριο, δυστυχώς. Τεσπα με το καλό να έρθει και χαλάλι η αναμονή.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37119 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Άλλη φορά να θυμάστε ότι ξεκινάμε να τρέχουμε όταν το δούμε το αγγούρι. Από μακρυά. Όταν φτάσει 2 πόντους από την οπή μας, συνήθως είναι ήδη αργά... :silly: :silly:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37131 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

tzistsam έγραψε: Χτυπησα και εγώ έναν τελικά και ας είναι αρκετά μεγάλος για τον χώρο μου, αλλά δεν πειράζει. Ο αντιπρόσωπος μου είπε ότι πέρνει γύρω στα 98 κιλά πέλετ και όχι 100 που αναφέρουν τα τεχνικά χαρακτηριστικά. Πέρσυ έβαλε 5 τέτοιους στην περιοχή (Κομοτηνή). Απο κατανάλωση σε σπίτι 110 τμ σχετικά προσφατης κατασκευής μου είπε κατανάλωση σε 8 μέρες 7 τσουβαλάκια. Καθόλου άσχημα ;) Μπορείς να μου πεις σε πόσο καιρό ήρθε? Γιατί μου ανέφερε κάτι για 20 εργάσιμες (για τον compact), όποτε μου είπε για τον απλό γύρω στις 15 εργάσιμες.

l
7 τσουβάλια σε 8 ημέρες;;;;;;;;; Κάτι λιγότερο από 15 κιλά την ημέρα,βαριά-βαριά το Πολύ 5Ευρω, για σπίτι 110τμ. όσο μόνωση και να έχει μόνο με θαύμα γίνεται,η τα τσουβάλια ήταν 50κιλα;;;;;;

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.148 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ