Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36798 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Εμένα μου έκανε 1 μήνα για να έρθει. Και μου είχαν πει για 10 εργάσιμες αλλά όταν πήρα τηλ στην Κοζάνη μου είχαν πει ότι περίμεναν ανταλλακτικά από το εξωτερικό και είχαν καθυστερήσει. Μπορεί σε εσένα να έρθει συντομότερα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36816 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Καλές καύσεις φίλε georgebest, περιμένουμε λεπτομέρειες σχετικά με τη λειτουργία του συγκεκριμένου λέβητα, την κατανάλωση, τον καθαρισμό του κ.λ.π. Φυσικά αν μπορείς να ανεβάσεις και κανένα τεχνικό εγχειρίδιο δε θα μας χαλούσε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36817 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Καλοριζικος κ καλες καυσεις!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36921 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

georgebest έγραψε: Εμένα μου έκανε 1 μήνα για να έρθει. Και μου είχαν πει για 10 εργάσιμες αλλά όταν πήρα τηλ στην Κοζάνη μου είχαν πει ότι περίμεναν ανταλλακτικά από το εξωτερικό και είχαν καθυστερήσει. Μπορεί σε εσένα να έρθει συντομότερα...


Mακάρι να ισχύσει κάτι τέτοιο γιατί βλέπω να πλακώνουν τα κρύα και έχω καμια 200 λίτρα πετρέλαιο μόνο για κάψιμο και μάλλον με βλέπω να την παλεύω με τα air condition και να το δαγκώνω και να με ξυρίζει η ΔΕΗ. Και εγώ σε ερώτηση στο εργοστάσιο έλαβα την απάντηση ότι τους καθυστέρησαν στην παράδοση υλικών οι προμηθευτές αλλά μου φαίνεται ότι πλάκωσε πολύ ζήτηση και απλά δεν μπορούν να παραδώσουν πιο γρήγορα.

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36954 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Και εγώ που τον παρήγγειλα στις 25 Σεπτεμβρίου,ακόμα στο περίμενε είμαι από το εργοστάσιο στην Κοζάνη... :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36972 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

jps έγραψε: Και εγώ που τον παρήγγειλα στις 25 Σεπτεμβρίου,ακόμα στο περίμενε είμαι από το εργοστάσιο στην Κοζάνη... :angry:


Φίλε jps κανονικά πρέπει να σου έρθει και εγώ τον είχα παραγγείλει 22 περίπου Σεπτεμβρίου.
Ο καθαρισμός είναι πανέυκολος, με μια σκούπα καθαρίζω τον χώρο καύσης και έχει ένα μοχλό στην δεξαμενή των πέλλετ που τον ανεβοκατεβάζεις μερικές φορές και καθαρίζει τα τούμπα. Αυτό τίποτε άλλο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.159 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ