Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32601 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
leonas φιλε το μηχανακιμ μου αρεσε παρα πολυ αλλα σου λεω ετσι για το γαμωτο λεω να παω να δω και το σατουρν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35332 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Καλησπέρα σε όλους. Επιτέλους μετά από 1 μήνα περίπου αναμονή έγινε η εγκατάσταση σήμερα από τις 830 το πρωί τελειώσαμε στις 5 το απόγευμα (τοποθετήθηκε και εξωτερική καμινάδα) ... και αφού συνδεσαμε και τα ηλεκτρολογικα ανέβασα την ασφάλεια και.....αυτό ήταν... έπεσε ο γενικός. Γρήγορη αποσύνδεση και ξανασυνδεσαμε τα καλώδια, ανεβάσαμε τον γενικό όλα καλά με το ρεύμα αλλά μόλις πατήσαμε το on... τίποτα τζίφος... ο λεβητας δεν ανάβει με τίποτα. Από δευτέρα θα έρθει ξανά ο τεχνικός για να δούμε τί συμβαίνει. Οπότε δεν μπορώ να σας πω τις εντυπώσεις μου.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35347 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Ανέβασε και καμιά φωτογραφία να δούμε την εγκατάσταση.

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35456 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
ωχ εύχομαι να πάνε όλα καλά

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35460 από Diplomatis
Απαντήθηκε από Diplomatis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Αμάν ρε φίλε ... τι γκαντεμιά είναι αυτή; Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να μην είναι σοβαρή η βλάβη και καθυστερήσεις άλλο τόσο καιρό ώστε να τον δουλέψεις. Τόσο γιατί ο χειμώνας πλησιάζει όσο και γιατί πολλοί από εδώ μέσα (κι εγώ μαζί) περιμένουμε κάποιος να μας γράψει εντυπώσεις για τη λειτουργία αυτού του λέβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #35828 από georgebest
Απαντήθηκε από georgebest στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Σήμερα επιτέλους ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση του λέβητα. Από το πρωί στις 845 ήρθε ο τεχνικός μου τελείωσε τις συνδέσεις των ηλεκτρολογικών και μαζί με τον αντιπρόσωπο ανοίξανε το μηχάνημα για να βρούμε τί φταίει. Τελικά αφού αλλάχτηκε η μια εσωτερική ασφάλεια (είχε σπάσει), και αφού έγινε πιό σωστά η σύνδεση των καλωδίων παροχής , κυκλοφορητή , θερμοστάτη (κάποιο καλώδιο ακουμπούσε σε γείωση και έκανε βραχυκύκλωμα από ότι κατάλαβα) ΔΟΥΛΕΨΕ!!!!!! Έγινε και το πρώτο αναμμα αλλά θα επανέλθω αργότερα. Θα ήθελα να κάνω και κάποιες ερωτήσεις νομίζω στον Χρήστο?? αυτός δεν πέρασε έναν τετοιο λέβητα??? ή σε όποιον έχει τοποθετήσει τον ίδιο. Θα ανεβάσω και φώτο.Έβγαλα και μια από το εσωτερικό όταν τον ανοιξαμε....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.116 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ