Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100289 από makis terzis
Απαντήθηκε από makis terzis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
tzistsam στειλε στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το τηλ.σου να επικοινωνησουμε για πελλετ και για το λεβητα αν θες.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #100308 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Εστειλα Μάκη ;)

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104345 από tzistsam
Απαντήθηκε από tzistsam στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Για όποιον ενδιαφέρεται αν ο λέβητας έχει πιστοποίηση CE, έχει πάρει τον Φλεβάρη του 2013 αν θυμάμαι σωστά. Απλά το αναφέρω για κάποιους που ενδιαφέρονται για την υπαγωγή στο πρόγραμμα του "εξ οικονομώ κατ' οίκον".

πετρέλαιο? μακρυά και αγαπημένοι.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104774 από Elixir
Απαντήθηκε από Elixir στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

tractioner έγραψε: Και η αυτονομια του για ποσες μερες ειναι στο βαρη χειμωνα περιπου?Μιλαω για βορεια Ελλαδα.
Για πεστε ρε παλικαρια τι λεει σαν μηχανημα αξιζει? πως πηγε ο χειμωνας σε κατναλωσεις?


Καλησπερα Κατοικω και εγω στην βορεια Ελλαδα και συγκεκριμενα στην Σερρες.
Σαν μηχανημα ειναι πολυ καλο εγω ειμαι ευχαριστημενος εκει που δεν ειμαι ειναι απο το καυσιμο που ηθελε τακτικο καθαρισμα αφου ειχε χωμα μεσα.
Με σπιτι 100τμ με καθολου μονωση με ζεστη στους 20 βαθμους να καιει 15 ωρες το 24ωρο περυσι εκαψα ολη την σεζον 3,5 τονους
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by Elixir.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #104794 από creta pellet
Απαντήθηκε από creta pellet στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

Χάρης Κρήτη έγραψε: Δεν έχω δοκιμάσει pellet ,μόνο πυρηνόξυλο


καλησπερα χαρη νομιζω οτι το πυρινοξυλο με το πελλετ δεν εχουν μεγαλη διαφορα στην τιμη , δεν εχουν την ιδια θερμογονο δυναμη .το πετρελαιο με το πελλετ ειναι 1 προς 2 το πετρελαιο με το πυρινοξυλο ειναι 1 προς 3,5 μιλαμε παντα για το πελλετ το δικο μας το πελλετ που εχει μονο ξυλο ειναι περιπου 1 προς 3 .το πελλετ δεν εχει τι βρωμια που εχει το πυρινοξυλο και μεσα και εξω απο το λεβητα .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Χάρης Κρήτη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #109246 από mpanos
Απαντήθηκε από mpanos στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
Παιδια γεια σας απο τα Ιωάννινα. Θελω να αγοράσω τον συγκεκριμένο λέβητα και θέλω να ακουσω τις γνωμες σας. Εχω ενα διαμέρισμα 100τμ ειναι δεκαετίας. Καθε βοηθεια ή προσανατολισμος δεκτη..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.125 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ