Λέβητας Pelletech 25kW

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30064 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

χρηστος8 έγραψε: @ jps

Οι λεβητες ερχονται απο εργοστασιο στην ecogroup και απο κει στους κατα τοπους εμπορους...στην Θεσσαλονικη υπαρχει δικτυο εμπορων ανα περιοχη...ο εμπορος που τον πηρες δεν λεγεται ανταγωνιστης... ειναι συνεργατης της ecogroup.

Κάνεις λάθος φίλε χρήστο.Εγώ τον παρήγγειλα από την SIMAR στην παπαναστασίου και όταν τους ρώτησα αν αγοράζουν το λέβητα από τον καπάνταη της ECOGROUP μου είπαν πως όχι,γιατί είναι ανταγωνιστής τους και πως τον παραγγέλνουν απευθείας από το εργοστάσιο της κοζάνης.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30065 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
jps σε τι τιμη τον πηρες αν επιτρεπεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30070 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

erimitis έγραψε: jps σε τι τιμη τον πηρες αν επιτρεπεται?

Τον αγόρασα 2650 ευρώ στην οποία τιμή συμπεριλαμβάνεται και η μεταφορά με γερανό μέχρι την ταράτσα μου,στην οποία βρίσκεται το λεβητοστάσιο,ενώ αυτός που εμφανίζεται ως αποκλειστικός αντιπρόσωπος,μου ζητούσε 2700 ευρώ,γιατί την επόμενη εβδομάδα θα αυξανόταν η τιμή και επειδή δεν έχει δικό του γερανό θα χρεωνόμουν εγώ την μεταφορά του λέβητα στην ταράτσα.
Όσον αφορά την προηγούμενη ερώτηση σου,ο Pelletech 25,σύμφωνα με το εργοστάσιο μπορεί να κάψει,πέλλετ ξύλου,πέλλετ αγριαγγινάρας,καλαμπόκι,κουκούτσι-πυρήνα ελιάς ή άλλα είδη βιομάζας με την κατάλληλη υγρασία.
Για ζεστά νερά χρήσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί o compact Pelletech 25 και όχι ο απλός,ο οποίος compact έχει κυκλοφορητή και δοχείο διαστολής,για να χρησιμοποιηθεί σε λεβητοστάσια με περιορισμένο χώρο και είναι ακριβότερος κατά 300-400 ευρώ σε σχέση με τον απλό,όπως μου είπε ο έμπορος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jps.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erimitis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30071 από χρηστος8
Απαντήθηκε από χρηστος8 στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

jps έγραψε:

χρηστος8 έγραψε: @ jps

Οι λεβητες ερχονται απο εργοστασιο στην ecogroup και απο κει στους κατα τοπους εμπορους...στην Θεσσαλονικη υπαρχει δικτυο εμπορων ανα περιοχη...ο εμπορος που τον πηρες δεν λεγεται ανταγωνιστης... ειναι συνεργατης της ecogroup.

Κάνεις λάθος φίλε χρήστο.Εγώ τον παρήγγειλα από την SIMAR στην παπαναστασίου και όταν τους ρώτησα αν αγοράζουν το λέβητα από τον καπάνταη της ECOGROUP μου είπαν πως όχι,γιατί είναι ανταγωνιστής τους και πως τον παραγγέλνουν απευθείας από το εργοστάσιο της κοζάνης.



Μπορει να κανω και λαθος...σε επικοινωνια μου με το εργοστασιο για καποιες τεχνικες ερωτησεις το καλοκαιρι, μου ειπαν πως για Θεσσαλονικη αγορα υπαρχει δικτυο εμπορων...το οποιο ξεκιναει μονο απο την ecogroup...τωρα αν αυτο αλλαξε η καποιος δεν θελει να το παραδεχτει εγω δεν το ξερω.
Ξαναειπα οτι ειναι λιγο μπαχαλο το θεμα της προωθησης του λεβητα.



Κύριε Ιησού Χριστέ Υιέ Θεού ελέησον με τον αμαρτωλό

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31434 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW
παιδια την βοηθεια σας επειδη πλεον εχω καταληψει στον pelletech 25 θα ηθελα να μου πειτε οσοι ξερετε εκτος απο την εταιρια στα κωνσταντινουπολιτικα που αλλο θα βρω τον συγκεκριμενο λεβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31478 από jps
Απαντήθηκε από jps στο θέμα Λέβητας Pelletech 25kW

erimitis έγραψε: παιδια την βοηθεια σας επειδη πλεον εχω καταληψει στον pelletech 25 θα ηθελα να μου πειτε οσοι ξερετε εκτος απο την εταιρια στα κωνσταντινουπολιτικα που αλλο θα βρω τον συγκεκριμενο λεβητα.

Φίλε erimitis,αν και παραπάνω ανέφερα από που παρήγγειλα τον Pelletech 25,ως απάντηση στο ότι ο έμπορος στα κωνσταντινουπολίτικα,δεν είναι ο αποκλειστικός αντιπρόσωπος,για να μη θεωρηθεί διαφήμιση,στείλε μου e-mail για να σου στείλω σε ποιά άλλα σημεία τον βρήκα να πωλείται,όταν το έψαχνα.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jps.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.123 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ