Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89854 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

konado έγραψε:

mpampis έγραψε: Γιάννη από την ημέρα που άλλαξα την σύνδεση υπερθέρμανη τέλος.Σήμερα που ήταν ζεστός ο καιρός κράτησε 26 ώρες και χωρίς να το έχω γεμίσει μέχρι πάνω, το λεβητάκι δουλεύει πολύ καλά, το δοχείο δεν πέφτει κάτω από 70β. Γιάννη και πάλη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με βοήθησες να συνδέσω σωστά το λέβητα και να μην έχω το μυαλό μου συνέχεια αν θα κάνει υπερθέρμανση και ανοίξει η βαλβίδα για την ψύξει του λέβητα.

ooo 26 ώρες!!!!!!!!!!!δε μου λες μπάμπη είναι εύκολη αυτη η σύνδεση???μπορώ να την κάνω μόνος?? κάτι λίγα σκαμπάζω..

Αν ξερεις ηλεκτολογικα μπορουμε να σε βοηθησουμε να το κανεις μονος σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89944 από lefteris
Απαντήθηκε από lefteris στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

γιαννης δελτα έγραψε:

mpampis έγραψε: Γιάννη από την ημέρα που άλλαξα την σύνδεση υπερθέρμανη τέλος.Σήμερα που ήταν ζεστός ο καιρός κράτησε 26 ώρες και χωρίς να το έχω γεμίσει μέχρι πάνω, το λεβητάκι δουλεύει πολύ καλά, το δοχείο δεν πέφτει κάτω από 70β. Γιάννη και πάλη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με βοήθησες να συνδέσω σωστά το λέβητα και να μην έχω το μυαλό μου συνέχεια αν θα κάνει υπερθέρμανση και ανοίξει η βαλβίδα για την ψύξει του λέβητα.

Nα εισαι καλα Μπαμπη. Στη εκθεση γνωρισα τον Λευτερη εκει απο τα μερη σου σου εστειλα χαιρετισματα.


Αυτός ο Λευτέρης ...απο Κυριακή είναι μέρα-νύχτα στη δουλειά... :evil: :evil: :evil:

Ο αγγελιοφόρος επιφυλάσεται για το Σαββατοκύριακο ;)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #89971 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

lefteris έγραψε:

γιαννης δελτα έγραψε:

mpampis έγραψε: Γιάννη από την ημέρα που άλλαξα την σύνδεση υπερθέρμανη τέλος.Σήμερα που ήταν ζεστός ο καιρός κράτησε 26 ώρες και χωρίς να το έχω γεμίσει μέχρι πάνω, το λεβητάκι δουλεύει πολύ καλά, το δοχείο δεν πέφτει κάτω από 70β. Γιάννη και πάλη ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που με βοήθησες να συνδέσω σωστά το λέβητα και να μην έχω το μυαλό μου συνέχεια αν θα κάνει υπερθέρμανση και ανοίξει η βαλβίδα για την ψύξει του λέβητα.

Nα εισαι καλα Μπαμπη. Στη εκθεση γνωρισα τον Λευτερη εκει απο τα μερη σου σου εστειλα χαιρετισματα.


Αυτός ο Λευτέρης ...απο Κυριακή είναι μέρα-νύχτα στη δουλειά... :evil: :evil: :evil:

Ο αγγελιοφόρος επιφυλάσεται για το Σαββατοκύριακο ;)

Tι κανει ενας Βλαστος..... Ε Λευτερη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90089 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p
Θα 'ρχομουν και γω στην έκθεση το Σάββατο αλλά δούλευα και δεν μπόρεσα, σιγουρα περάσατε πολύ ωραία, μόλις βρω τον Λευτέρη θα μάθω νέα.Υπήρχε περίπτερο της VIESSMMAN ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90494 από γιαννης δελτα
Απαντήθηκε από γιαννης δελτα στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

mpampis έγραψε: Θα 'ρχομουν και γω στην έκθεση το Σάββατο αλλά δούλευα και δεν μπόρεσα, σιγουρα περάσατε πολύ ωραία, μόλις βρω τον Λευτέρη θα μάθω νέα.Υπήρχε περίπτερο της VIESSMMAN ;

Ηταν πολυ ωραια αν εξερεσεις την κουραση και το περπατημα που εχουν αυτες οι εκθεσεις. Δεν πολυειδα τους λεβητες γιατι τωρα το ενδιαφερον μου ειναι στην αντικατασταση του τζακιου μου σε ενεργειακο.Καλα που ειναι αυτο το forum και εχει πολλα θεματα για τα τζακια. Παντως ειχε πολυ πραγμα σε τζακια πολυ δυνατα αλλα πολυ ακριβα αυτα που μου αρεσαν.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #90524 από mpampis
Απαντήθηκε από mpampis στο θέμα Vitoligno 100-S 30kW by sot.p

γιαννης δελτα έγραψε:

mpampis έγραψε: Θα 'ρχομουν και γω στην έκθεση το Σάββατο αλλά δούλευα και δεν μπόρεσα, σιγουρα περάσατε πολύ ωραία, μόλις βρω τον Λευτέρη θα μάθω νέα.Υπήρχε περίπτερο της VIESSMMAN ;

Ηταν πολυ ωραια αν εξερεσεις την κουραση και το περπατημα που εχουν αυτες οι εκθεσεις. Δεν πολυειδα τους λεβητες γιατι τωρα το ενδιαφερον μου ειναι στην αντικατασταση του τζακιου μου σε ενεργειακο.Καλα που ειναι αυτο το forum και εχει πολλα θεματα για τα τζακια. Παντως ειχε πολυ πραγμα σε τζακια πολυ δυνατα αλλα πολυ ακριβα αυτα που μου αρεσαν.


Γιάννη ένας φίλος που πήγα και είδα τον vitolingo πριν να τον αγοράσω είχε τζάκι ενεργειακό, ζέστενε μόνο το καθιστικό και την κουζίνα οι κρεβατοκάμαρες ήταν κρύες. Μετά έβαλε τον vitolingo και έχει σε όλο το σπίτι 22β. Τώρα όμως το τζάκι που το πλήρωσε 3500 ευρώ καθετε και το κοιτάει απο μακριά. Όταν το αναβει ανοίγει και τα παράθυρα από το σπίτι για να μην λιποθυμήσουν χαχαχαχα. Φαντάσου σε ένα δωμάτιο με 22β να ανάψεις ένα ενεργειακό τζάκι και να αρχησει να φυσάει καυτό αέρα. Πρόσεχε να μην δώσεις ένα κάρο ευρώ και δεν θα μπορείς να το χαρείς.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ