περισσοτερο οξυγονο λεβητας πυρηνας

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161121 από giannis35
καλησπέρα σας. μετά απο μερικές μέρες με δόκιμες και μεγάλη σκασίλα και εκεί που ήμουν έτοιμος να πετάξω τον καυστήρα και να παραγγείλω καυσόξυλα μιλώντας με έναν φίλο μου λέει έχω ενα παλιό βεντιλατερ παρτο να δοκιμάσεις να κάνεις την δουλειά σου και έτσι εγινε,είδα επιτελούς ΦΛΟΓΑ να ζεσταίνει τον λέβητα και επιτελούς να χαμογελάω. είμαι τώρα στα 30κιλα πυρήνα το 24ωρο σε 18τετρ σπίτι με θερμοκρασία 23+. ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις και την βοήθεια..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161125 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Καλες καυσεις .το ειχα γραψει και στον αλλο φιλο που ρωτουσε ¨Αν δεν εχει αλλο να δωσεις στο μοτερ βαλε μεγαλυτερο σε κυβικα αερα αν μπορεις η κανε πατεντα στο Π και βαλε και δευτερο.υπερβολη το βλεπω!¨εδω στην περιοχη μου (Λαμια)καιει φιλος πυρηνα και πελλετ με καλαμποκι(ειναι αγροτης) και εβαλε πιο μεγαλο μοτερ αερα σε κυβικα και ολα οκ.να σαι καλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161129 από dragonfly
Καλο χειμωνα Γιαννη βαλε καμια φωτο αν μπορεις να δουμε το παντρεμα του καυστηρα με το λεβητα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161131 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Last edit: 6 Χρόνια 5 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #161148 από giannis35
ευχαριστώ Κώστα και dragonfly παιδιά κάλο χειμώνα να έχουμε. θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες αύριο. αν και τα προβλήματα δεν νομίζω να λύθηκαν γιατί κρατάει αρκετή στάχτη επάνω στον δίσκο καύσης και αμα δεν το καθαρίσω δεν κάνει δυνατή φωτιά..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 4 Μήνες πριν #161162 από dragonfly
Eτσι συμπεριφερεται το πυρινοξυλο,και το πελετ ηλοσπορου που καιω εγω εχει πολλα καταλυπα,θα τη βρεις την ακρη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ