περισσοτερο οξυγονο λεβητας πυρηνας

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160946 από giannis35
καλήμερα παιδιά είμαι απο ΑΙΓΙΝΙΟ απο τον Κυριαζής έχω πάρει τον λέβητα και φέτος είπα να κάψω πυρήνα και πήρα την παρακάτω εστία www.multiclima.gr/cache/files/5aced11db6...f29693e67d282dcd.jpg απο τηνThermostahl...εκεί να δεις παράπονα που έχω. υπάρχει κάποιος που καίει πυρήνα να μου τι fan εχει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160951 από dragonfly
Γιαννη και ο λεβητας ειναι thermostahl οπως τη φωτοφραφια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160965 από giannis35
οχι ο λέβητας ειναι ο WBS 50 Burnit...και ειπα να αναβαθμιστώ και να παω απο τα ξυλα σε κατι πιο καλο.γιατι με τα ξυλα ειχα θεμα με τον πάτερα μου πηγαινε το βραδυ οτι ωρα και να ηταν και γεμιζε τον λέβητα και σκαγαμε απο την ζεστή. ασε που βαρέθηκα τους εμπόρους με τα καυσόξυλα και με το προϊόν που πουλούσαν και την ποσότητα που μου έφερναν.

dragonfly έγραψε: Γιαννη και ο λεβητας ειναι thermostahl οπως τη φωτοφραφια?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160968 από giannis35
Και κατι άσχετο ενα αισθητήριο θερμοκρασίας καυσαερίων για να το συνδέσω με το κοντρολερ μου που ειναι το PELLET CONTROLLER PWC-2500 της master-electric. που θα βρω; υπάρχει κάποιο σαιτ καποιο λινκ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160971 από dragonfly
OK δεν ξερω με ποιον τροπο τοποθετησες τον καυστηρα που ειναι τυπου volcano (δεν βλεπω πλαινη φλατζα) παντως το φανακι που προτεινει ο Valo υπερκαλυπτει την εστια σου, ειχα αναλογο σε κυβικα και το ταμπερ το ειχα ανοιχτο γυρω στα 3 εκατοστα οποτε εισε ενταξει με αυτο και η τιμη ειναι πολυ καλη.Οσο αφορα την εστια της thermostahl ,ναι καει πυρινοξυλο αρκετα καλα εχω ρυθμισει καναδυο κανει ομως μηχανικα προβληματα στον κοχλια λογο του καρβουνου που πιανει αν δεν το σπας συχνα.
Κατι αλλο τωρα μιας και δεν εχεις καψει πυρινοξυλο ξανα,να ξερεις οτι ειναι πλεων "βρωμικο"καυσιμο και πιθανον αν εχεις γειτωνους κοντα να ακουσεις παραπονα.Οταν μετα απο αναμονη 3-4 ωρων κανει εναυση ξανα μεχρι να βγει φλογα ο καπνος ειναι πολυς- πυκνος και μυριζει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
6 Χρόνια 5 Μήνες πριν #160973 από dragonfly
Τωρα ειδα και τον controller σου οποτε λυνετε σε μεγαλο βαθμο το προβλημα του καπνου. ;)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ