2η Συνάντηση μελών του energ.gr

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10442 από azio1967
Απαντήθηκε από azio1967 στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Συμφορουμίτες,επειδή διάβασα σε κάποιο άλλο θέμα για μεγαλύτερη συμμετοχή,είναι εύλογο νομίζω ότι μια τέτοια συνάντηση δεν αφορά τουλάχιστο εμένα τον Λαρισαίο,τον Βολιώτη γενικά τους Θεσσαλούς και παρακάτω.Όμως εύχομαι κι ελπίζω για μεγαλύτερη της πρώτης συνάντησης επιτυχία.Οι πρωτοβουλίες ακόμη και κάποιες αποφάσεις σας,νομίζω ότι όταν είναι προς το συμφέρον σας θα είναι και προς το δικό μας.Όταν προταθούν τιμές και ποιότητα καλύτερες απ'αυτές που επικρατούν στην αγορά ποιος θα διαφωνίσει?Και στο κάτω κάτω ο καθένας ας αναλάβει και κάποιες ευθύνες.Το e-mail μου για περαιτέρω συνεργασία και συνεννόηση είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10508 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
εγω βασικα και για θεσσαλονικη δεν εχω προβλημα..οποτε ΧΑΛΑΡΑ!! Ρε κατι ασχετο!! ο Χαλαρα που ΧΑΘΗΚΕ;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10514 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr

michalisgr έγραψε: εγω βασικα και για θεσσαλονικη δεν εχω προβλημα..οποτε ΧΑΛΑΡΑ!! Ρε κατι ασχετο!! ο Χαλαρα που ΧΑΘΗΚΕ;;;



εδω ειμαι φωναξε κανεις αμα το κανετε κομοτηνη κερναω και τσουτζουκ λουκουμ :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10521 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Jnet,
επειδή βλέπω ότι εξισώνεται ο θύτης με το θύμα (ακόμα ψάχνω να βρω πού φταίω)κι επειδή στη ζωή μου δεν έχω μάθει να με φτύνουν και να κάνω ότι βρέχει,
θα σε παρακαλούσα να με βγάλεις από τη λίστα για την 2η συνάντηση.
Δεν πρόκειται ν' αλλάξω γνώμη, ακόμη κι αν χιονίσει μαύρο χιόνι.

Μια παράκληση μόνο: πες από πού στάλθηκε το e-mail του Μαρίνου Ουζουνίδη - δεν πάει και καλά η Ξάνθη τελευταία-. Έτσι για να καταλάβουν με τι έχω να κάνω.

ΥΓ: Με τον κύριο που υιοθέτησε άκριτα ό,τι δημοσίευσε ο οποιοσδήποτε δεν θα ασχοληθώ ξανά ποτέ. Δεν αξίζει να ασχολούμαι... Απλά θα παρακαλούσα οποιοδήποτε προσωπικό σχόλιό του εναντίον μου από εδώ και στο εξής να μην δημοσιεύεται...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 2 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10533 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr

KERBEROS έγραψε: Jnet,
επειδή βλέπω ότι εξισώνεται ο θύτης με το θύμα (ακόμα ψάχνω να βρω πού φταίω)κι επειδή στη ζωή μου δεν έχω μάθει να με φτύνουν και να κάνω ότι βρέχει,
θα σε παρακαλούσα να με βγάλεις από τη λίστα για την 2η συνάντηση.
Δεν πρόκειται ν' αλλάξω γνώμη, ακόμη κι αν χιονίσει μαύρο χιόνι.

Μια παράκληση μόνο: πες από πού στάλθηκε το e-mail του Μαρίνου Ουζουνίδη - δεν πάει και καλά η Ξάνθη τελευταία-. Έτσι για να καταλάβουν με τι έχω να κάνω.

ΥΓ: Με τον κύριο που υιοθέτησε άκριτα ό,τι δημοσίευσε ο οποιοσδήποτε δεν θα ασχοληθώ ξανά ποτέ. Δεν αξίζει να ασχολούμαι... Απλά θα παρακαλούσα οποιοδήποτε προσωπικό σχόλιό του εναντίον μου από εδώ και στο εξής να μην δημοσιεύεται...


Το μήνυμα το έγραψε στο forum από την μακρινή Βουδαπέστη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #10535 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Απ: 2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ energ.gr
Χρήστο και ΘΕΟΔΟΣΗ πρέπει μέχρι αύριο να μας υποδείξετε το μέρος της συνάντησης.

Να δώσουμε μεγάλη προσοχή αν υπάρχει κάποιος αγώνας εκείνη την ώρα να γίνει σε μαγαζί χωρίς συνδρομητική τηλεόραση για να μπορούμε να μιλάμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ