Κλήρωση μιας παλέτας pellet Creta, 11 Φεβρουαρίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132621 από jnet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Όταν το πάρω και το κάψω θα σας ενημερώσω. Ακόμη δεν επικοινώνησε κανείς μαζί μου για την παλέτα...

Θεοδόση τα στοιχεία τα εστειλα. Επείδη και εγώ περίμένω μια παλέτα μαλλον θα ερθουν μαζί. Είναι να φορτωθούν Δευτέρα 17/3 από την τελευταία ενημέρωση που είχα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132630 από pnikos
Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα εγώ είχα πάρει απο το Δεκέμβριο, και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Το έχω στην αποθήκη και το βλέπω. Πολύ στάχτη η οποία κολλάει στο ποτηράκι και επίσης πολύ υγρασία...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": anisos
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132631 από jnet

pnikos έγραψε: Δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλα εγώ είχα πάρει απο το Δεκέμβριο, και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Το έχω στην αποθήκη και το βλέπω. Πολύ στάχτη η οποία κολλάει στο ποτηράκι και επίσης πολύ υγρασία...


Θα είναι αλλο το προιόν με 50%-50% ξύλο και κουκούτσι που θα πάρουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132632 από pnikos
Ελπίζω να μπορέσεις να το κάψεις, και εγώ το ανακάτεψα με 2/3 ameco και 1/3 αυτό και πάλι τίποτα. Πολύ στάχτη που μετά απο μερικές ώρες μπούκονε όλο το ποτηράκι. Το μέτρησα και με υγρασιόμετρο και είχε 17-18% υγρασία. Μόνο για βιομηχανική χρήση κάνει... Καλή η προσπάθεια των παιδιών αλλα θα πρέπει να δίνουν μεγαλύτερη προσοχή σε αυτό που φτιάχνουν.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132633 από anisos
και εγω πηρα 2 παλετες και δεν ξερω που να το πετάξω μην παη κανεις και το μαζεψει και κάψει το κεφάλι του.. ειναι δυνατον να παραγγειλω 2 παλετες για δοκιμή να μου στελνει το παλιο και να εχει τοση υγρασια?? αυτο που τις βλεπει ο ηλιος στο μαγαζι μου εχουν γεμίσει νερο απο την υγρασια.. το κακό είναι ότι το έφερα για πελατες να το δοκιμάσω και ντρεπομαι να το δωσω εχω 2 παλετες οποιος ενδιαφερεται το δινω οσο οσο ας μου στηλη μηνυμα..
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132635 από jnet

pnikos έγραψε: Ελπίζω να μπορέσεις να το κάψεις, και εγώ το ανακάτεψα με 2/3 ameco και 1/3 αυτό και πάλι τίποτα. Πολύ στάχτη που μετά απο μερικές ώρες μπούκονε όλο το ποτηράκι. Το μέτρησα και με υγρασιόμετρο και είχε 17-18% υγρασία. Μόνο για βιομηχανική χρήση κάνει... Καλή η προσπάθεια των παιδιών αλλα θα πρέπει να δίνουν μεγαλύτερη προσοχή σε αυτό που φτιάχνουν.


Εγω δεν το εχω μετρησει και θα το κάνω. Πάντως εγώ με 1 προς 1 αναλογία με Karypidis(alfawood) εκαιγε ικανοποιητικά. Φύσικα είναι το θέμα του καθε μηχανήματος. πχ εγώ είμαι με καυστήρα varmebaronen και οχι κατι με ποτηράκι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ