Συνάντηση μελών του energ στην Θεσσαλονίκη 14/12

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121543 από mikel

mastoras έγραψε: Κώστας Νασικας [ο κύριος με το κασκόλ] μια μεγάλη προσωπικότητα στον χώρο του πέλλετ πανελλαδικά. Αστείρευτη πηγή πληροφοριών που με μεγάλη απλοχεριά μοιράζει γνώση σε όποιον ενδιαφέρεται να μάθει ότι αφορά το πέλλετ.


Αυτος ο κούκλος με την κοτσίδα (πλουσιο μακρί μαλί)
είμαι εγώ . Απάντησα σε όλες τις ερωτήσεις του "μαστορα" και σε συνεργασία με τον Σταύρο αποφασίσαμε να κατασκευάσουμε τον νέο υπερ-σουπερ αυτοκαθαριζόμενο καυστήρα πελλετ .
Ετοιμάζω το ντεμο . Αύριο θα σας το δείξω . (μείνανε κάτι λεπτομέρειες στον προγραμματισμό)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121592 από xrysafis72
θα ηθελα και εγω απο μερος μου να ευχαριστησω τον ιδιοκτητη του φορουμ να της καινουργιες γνωριμιες σε προσωπικο επιπεδο που αποκτησα την προσωπικη επαφη με μελη του φορουμ . ενα ακομη ευχαριστω γιατι αν δεν ηταν το φορουμ αυτο θα ειμουν ενα αγροτη που θα εκλεγε την μοιρα του.τωρα πλεων εχω δικο μου πελλετ για να Ζεστενω την οικογενεια μου και δεν χρειαζεται να ξενυχταω διπλα στον καυστηρα.και μου εχει ανοιξη τον οριζωντα και για πελλετ ζωοτροφων και καυσιμου.και παλι ευχαριστω

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121594 από xrysafis72

mikel έγραψε: Ωραία περάσαμε και φεύγοντας θα έπαιρνα για σουβενίρ την κολόνα (μεταλλική κολόνα της ΔΕΗ) :silly: :silly:.

εγω την εβγαλα ποιο ελαφρια ,σταματησα και πηρα τριγωνα πανοραματος.μολις εφτασα το χωριο μου σταματησα για καφε εκει μου τα φαγανε ολα δεν δοκιμασα ουτε ενα ......πολλη κολοπαιδα η αγροτες :evil:

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121633 από Nasikas
Χρυσάφη, λυπαμαι που έφυγα την ωρα που ήλθες, αλλα θα περάσω πάλι απο το χωριο σου να τα πουμε.

Μιχάλη, ευχομαι να κατασκευάσετε τον "νέο υπερ-σουπερ αυτοκαθαριζόμενο καυστήρα πελλετ", ωστε να μην στενοχωρηθω που σε πίεσα να έλθεις- και έφαγες την κολωνα της ΔΕΗ. Αν θέλετε, μπαινω και συνεταιρος στο εγχείρημα.

** Εφυγα νωρις επειδη πηγα να δω ενα τερας λεβητα- και άξιζε τον κόπο.






Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Συνημμένα:
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Nasikas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121649 από Algor
Εσείς βγαλατε μεχρι και το Μηχαλολιάκο απο την Φυλακη!!!!!! χαχαχαχα
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": mastoras, fotisbasm

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #121663 από xrysafis72

Nasikas έγραψε: Χρυσάφη, λυπαμαι που έφυγα την ωρα που ήλθες, αλλα θα περάσω πάλι απο το χωριο σου να τα πουμε.

κανονισε εχουμε ενα δρομο να κανουμε μαζι προς νευροκοπι!!!!!
και ο αγιος θελει το ταμα του.χαχαχαχαχ

ΑΓΡΟΤΗ-ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΗΣ ΖΩΤΡΟΦΩΝ ΚΑΙ ΠΕΛΛΕΤΟΦΤΙΑΧΤΗΣ.ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ "ΜΕΙΩΝΕΙ"ΑΠΛΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Συνημμένο αρχείο:
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by xrysafis72.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.106 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ