Συνάντηση μελών του energ στην Θεσσαλονίκη 14/12

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120397 από ΦΟΥΣΚΙΤΑΚΗΣ
Εμείς, .... "από την κάτω πινέζα του χάρτη" ... που και πότε θα κάνουμε συνάντηση?

Άσε που έχουμε κάτι καινούριες τσικουδιές να δοκιμάσουμε, και αν είμαστε στα όρη........... θα "μπουμπουνίσουμε" και τα "τζάκια" μας......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120448 από mastoras
Ψησταριά, κάρβουνα, εξοπλισμός εστίασης, 1λ γράμπα, και κότες. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120465 από scouter
έχω ένα μερακλή κρεοπώλη που σχεδόν κάθε Σ/Κ, κάνει και κάτι άλλο οπότε το δικό μου θα είναι έκπληξη ;)
αλλά θα ήθελα να γνωρίζω αν θα ετοιμάσουμε επί τόπου ή αν πρέπει να φέρουμε έτοιμα

αλλά 25,4 τρις $ gross value σε OTC και άλλα περίπου 50 τρις $ notional σε exchange traded futures και options. Η έκθεση μέσω exchanges γίνεται cleared κάθε μέρα με mark-to-market και margining ενώ πολλά OTC παράγωγα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120485 από jnet
'

scouter έγραψε: έχω ένα μερακλή κρεοπώλη που σχεδόν κάθε Σ/Κ, κάνει και κάτι άλλο οπότε το δικό μου θα είναι έκπληξη ;)
αλλά θα ήθελα να γνωρίζω αν θα ετοιμάσουμε επί τόπου ή αν πρέπει να φέρουμε έτοιμα


Εκεί θα τα ψησουμε. Εκεί είναι η γλύκα. Καρβουνα ο Μαστορας και backup με αεριο εγώ. Οπότε η φιάλη θα κανει και τις τηγανιές με 2 μεγαλα ματια γκαζιου που εχω .

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120496 από kosmidis80
Τι να φερουμε ρε παιδια, καντε καμοια προταση?

Να φερω κανα 2 κιλα πανσετες? Ποσοι θα ειμαστε τελικα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #120536 από terisds

mastoras έγραψε: Ψησταριά, κάρβουνα, εξοπλισμός εστίασης, 1λ γράμπα, και κότες. :)



Αν υπάρχει χωρος να φέρω το εργαλείο για τον μάστορα,γιατί εγώ το Σάββατο δουλεύω!!!

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ