"Αρένα" Συμμετοχές

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115029 από Panos
Απαντήθηκε από Panos στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές
πλάκα μας κάνεις τώρα? ανθρωπάκια είμαστε όλοι (αφού καίμε πελλετ και δεν έχουμε χρήματα για να κάψουμε πετρέλαιο) αλλά όλοι μαζί δεν είμαστε απλά "πολλά ανθρωπάκια" αλλά χιλιάδες αγοραστές που στην γλώσσα μου αυτό ονομάζεται "ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ" Κανένας από εμάς λοιπόν δεν πρέπει να επιτρέψει σε κακόβουλους "εργοστασιάρχες" να επιβουλεύονται το οικονομικό μας στατους, πουλώντας μας συμπιεσμένη κοπριά με μπλε και πράσινους κόκκους, που ονομάζει πελλετ, και συσκευάζει σε φανταχτερές σακούλες.
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Panos.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115033 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

stratis 1 έγραψε: jnet αρένα ακούω,
αρένα δεν βλέπω.
Πρέπει κάθε τόσο να ξαναδηλωνουμε συμμετοχή??


Οχι φυσικά και επειδη ανέφερες αντε παλι λεω απλά οτι κανει χιουμορ. Είσαι κανόνικα δηλωμενος για είσοδο στην Αρενα μαλλον θα υπάρχει καποιο τεχνικό θέμα.
Λιγο αναμονη να το ελέγξω

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115034 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: θεοδοσης
Γιατί ζητάτε πάλι να δηλωθούμε;


Δεν ζήτησε κανένας να ξαναδηλωθείτε. Ουτε εσύ βλεπεις?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115035 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές
Πειτε μου αν τωρα βλεπετε οι παλιά δηλωμένοι

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115037 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

Panos έγραψε: πλάκα μας κάνεις τώρα? ανθρωπάκια είμαστε όλοι (αφού καίμε πελλετ και δεν έχουμε χρήματα για να κάψουμε πετρέλαιο) αλλά όλοι μαζί δεν είμαστε απλά "πολλά ανθρωπάκια" αλλά χιλιάδες αγοραστές που στην γλώσσα μου αυτό ονομάζεται "ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ" Κανένας από εμάς λοιπόν δεν πρέπει να επιτρέψει σε κακόβουλους "εργοστασιάρχες" να επιβουλεύονται το οικονομικό μας στατους, πουλώντας μας συμπιεσμένη κοπριά με μπλε και πράσινους κόκκους, που ονομάζει πελλετ, και συσκευάζει σε φανταχτερές σακούλες.


Πανο συμφωνούμε. Στην Αρένα θέλεις να μπείς?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115038 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα "Αρένα" Συμμετοχές

STAF έγραψε: STAF


Μολις σε εκανα. Πες μου τουλάχιστον αν βλεπεις εσυ που είσαι καινούριος στην ΑΡΕΝΑ

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ