Επίδειξη 28 Οκτωβρίου 2012 F-16 Demo στην παραλία

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34898 από mastoras

Τάκης έγραψε:

mastoras έγραψε:
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ


Ενώ εμείς είμαστε από αλλού και ξεχασιάρηδες, υποθέτεις...




Βασικά "σόρυ" έπρεπε να γράψω...

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑΜΕ

Στον βάρβαρο κόσμο που ζούμε τα όπλα και η επίδειξη ισχύος δυστυχώς είναι απαραίτητα. Οι λαοί γράφουν ιστορία αλλά πάντα με τα όπλα......ποτέ με τον διάλογο στο όνομα της ειρήνης.

Αντε να κάνεις διάλογο με τα μεμέτια, άντε να τους πείσεις ότι μπορούμε να συνυπάρχουμε ειρηνικά.

Ο σκύλος που έχουμε στο σπίτι, δείχνει τα δόντια του στους περίεργους, και κουνάει την ουρά του στους φίλους, αλλά δεν παύει να θεωρούμε απαραίτητο τον σκύλο για την ασφάλεια μας.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34900 από stergiosbik

panos78 έγραψε: Στον Τάκη πήγαινε αυτό, για να μην παρεξηγηθώ.....


Ποιο?

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34902 από house
Xortaσαμε αεροπλανα πανω απ την λαρισα τον τελευταίο καιρο ! Αποτι ειδα χτες πρέπει να πήραν και το μπουλο να ησυχάσουμε !
Αναφέρομαι στα 6-10 αεροπλανα του Ισραηλινού στρατου , που μαζι με τα δικα μας την προιγουμενη βδομαδα μας χαλασαν τον υπνο !
Τωρα που τα κιμιασαν με τα τουρκακια , ηρθαν εδω να μαθουν να πετάν μεσα στα βουνα !
Αραγε τη ετοιμάζουν ???????ΟΙ κιλερς , γιατι ολοι αυτοι οι πιλοτοι , εχουν σκοτωσει για την πλακα τους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34906 από jps

Τάκης έγραψε:

mastoras έγραψε: ... ούτε έχω ακροδεξιές ιδέες, ούτε καν ενδιαφέρομαι για τα πολιτικά, κομματικά και άλλες αηδίες που τροφοδοτούν μίση και διχάζουν ανθρώπους.



Αυτές οι απόψεις είναι απόψεις ακροδεξιών. Δήθεν απολίτικες αλλά και αυτό το απολίτικο πολιτικό είναι και βολεύει μια χαρά την άρχουσα τάξη.

....

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ

.[/quote]

Ενώ εμείς είμαστε από αλλού και ξεχασιάρηδες, υποθέτεις...[/quote]



Μα εσύ σύντροφε Τάκη,δηλώνεις πολίτης του κόσμου στην υπογραφή της τοποθεσίας σου,εδώ στο φόρουμ...
Και εγώ έχω παρελάσει πριν από κάποια χρόνια στη στρατιωτική παρέλαση της 28 Οκτωβρίου στη Θεσσαλονίκη και είμαι περήφανος για αυτό.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jps.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34918 από terisds

Tι κρίμα,μέρες πού είναι να λογομαχεί ο ένας με τον άλλον,ενώ πρέπει να είμαστε περήφανοι πού ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34927 από jps

terisds έγραψε:


Tι κρίμα,μέρες πού είναι να λογομαχεί ο ένας με τον άλλον,ενώ πρέπει να είμαστε περήφανοι πού ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ.


Φίλε Στράτο και εγώ μαζί σου είμαι,αλλά για να νιώσεις περήφανος,πρέπει πρώτα να νιώσεις Έλληνας και δυστυχώς δεν το νιώθουν όλοι αυτό και ας κατοικούν στην Ελλάδα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ