3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36914 από jnet
Την προσφορά της Ναυτιλία την εχω περάσει 2 σελίδες πρίν...

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36919 από Sp4wN
Η πρωτη προσφορά μια χαρά φαίνεται , η δεύτερη φαρμακείο . Τωρα τα ξαναδιάβασα !! :cheer:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37679 από jnet
Για το Σαββατο στις 10/11 το βράδυ για οσα μέλη του energ θα βρίσκονται στον Βολο συζητάμε για φαγητό στο παρακάτω μέρος το οποίο είναι διπλα στο Νοσοκομείο του Βόλου.
www.tavernoxoros.gr/?p=t9565
www.ilikevolos.gr/estiatorio-kafe-propantos-volos.html

Όσοι θέλουν δηλώνουν συμμετοχή για να κλείσουμε τραπέζι στον αριθμό των ατόμων που περίπου θα είμαστε.

Βάζω τους περίπου σίγουρους

1)jnet
2)γιάννης-δράμα
3)Sp4wN
4)kosmidis80



Επίσης όσοι θα είναι σίγουρο ότι θα έρθουν και έχουν θέσεις στο αυτοκίνητο τους που θα μπορούν να φιλοξενήσουν συμφορουμίτες δηλώνουν από που ξεκινούν και ποια ήμερα και ώρα.

Εγω εχω 2 θεσεις πίσω ή και 3η αν στριμωχτούν και τις 2 κατα πασα πιθανότητα θα τις καταλάβουν οι kosmidis80 & η σύζυγος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37690 από γιαννης-δραμα

jnet έγραψε: Για το Σαββατο στις 10/11 το βράδυ για οσα μέλη του energ θα βρίσκονται στον Βολο συζητάμε για φαγητό στο παρακάτω μέρος το οποίο είναι διπλα στο Νοσοκομείο του Βόλου.
www.tavernoxoros.gr/?p=t9565

Όσοι θέλουν δηλώνουν συμμετοχή για να κλείσουμε τραπέζι στον αριθμό των ατόμων που περίπου θα είμαστε.

Βάζω τους περίπου σίγουρους

1)jnet
2)γιάννης-δράμα
3)Sp4wN
4)kosmidis80



Επίσης όσοι θα είναι σίγουρο ότι θα έρθουν και έχουν θέσεις στο αυτοκίνητο τους που θα μπορούν να φιλοξενήσουν συμφορουμίτες δηλώνουν από που ξεκινούν και ποια ήμερα και ώρα.

Εγω εχω 2 θεσεις πίσω ή και 3η αν στριμωχτούν και τις 2 κατα πασα πιθανότητα θα τις καταλάβουν οι kosmidis80 & η σύζυγος.

Και'γω εχω δυο θεσεις απο Δραμα Σαββατο πρωι.
Γιωργο ειδες τιποτα για ξενοδοχεια?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37693 από jnet

γιαννης-δραμα έγραψε: Και'γω εχω δυο θεσεις απο Δραμα Σαββατο πρωι.
Γιωργο ειδες τιποτα για ξενοδοχεια?


Μπα θα μείνεις σε σπίτι... εχουμε πρόσκληση από αλλο μέλος

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37700 από Sp4wN

jnet έγραψε: συζητάμε για φαγητό στο παρακάτω μέρος το οποίο είναι διπλα στο Νοσοκομείο του Βόλου


Και να σκάσουμε στο φαί , που λέει ο λόγος βρε αδερφέ , το νοσοκομείο δίπλα είναι πεταγόμαστε !! :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ