3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36863 από jnet

kosmidis80 έγραψε: Γιωργο τελικα στο αυτοκινητο απο Θεσσαλονικη ποσοι θα ειμαστε?


Εγραψα παραπάνω οτι σκοπεύω να κατεβώ από Σαββατο. Πίσω θα εχουμε 3 θέσεις γιατί εγώ θα είμαι με την συζυγο. Εαν ομως αυτό δεν βολεύει παρα πολύ εσένα και καποιους αλλους τοτε το κάνουμε και αυθημερόν.

Θα κριθεί δηλαδή από τις συμμετοχές.

Παρακαλώ οσους είχαν πεί οτι θελαν στο παρελθόν να ερθουν να ξαναπουν αν είναι σίγουροι και ποτε τους βολεύει για να δούμε πως θα πάμε και πότε θα ξεκινησουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36865 από jnet
Επιπλέον δεν ακουσα καμμιά γνωμη για τα τσιπουράδικα.

Dmtr μου εδωσες μια απόδειξη αλλά αν εχει την αλλη στειλε μου τα στοιχεία

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36871 από Τάκης
Το να κατεβείτε στον Βόλο και να μην πάτε μια βόλτα μέχρι την Βυζίτσα και τον σιδηροδρομικό σταθμό στις Μηλιές ή την εκκλησία της πλατείας με σπάνιες τοιχογραφίες (μέχρι και τον κύκλο των ζωδίων), λίγο μακρούτσικα βέβαια ή μέχρι την Μακρυνίτσα (κοντινή εκδρομή) και να πιείτε ένα τσιπουράκι κάτω από την τοιχογραφία του Θεόφιλου δίπλα σε τεράστιο πλάτανο που σε κουφάλα του κορμού του έχει διαμορφωθεί δωμάτιο, δεν λέει. Από Σάββατο πρωί με περιηγήσεις.



Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Συνημμένα:
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36872 από Τάκης

jnet έγραψε: Επιπλέον δεν ακουσα καμμιά γνωμη για τα τσιπουράδικα.

Dmtr μου εδωσες μια απόδειξη αλλά αν εχει την αλλη στειλε μου τα στοιχεία


Αποφεύγουμε τα τσιπουράδικα που έχουν για μεζέδες τηγανιτά. Σου κάνουν το στομάχι χάλια. Προτιμούμε νάναι όλα ψητά, πλην του γαύρου. Ένας οδηγός σχετικά καλούτσικος, λείπουν πολλά, είναι ο
www.tavernoxoros.gr/ Έχει εντυπώσεις χρηστών, κάτι σαν το energ.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36884 από jnet

jnet έγραψε: Επιπλέον δεν ακουσα καμμιά γνωμη για τα τσιπουράδικα.

Dmtr μου εδωσες μια απόδειξη αλλά αν εχει την αλλη στειλε μου τα στοιχεία


Δημήτρη ακυρο το βρήκα και μιλησα και περιμένω να με ενημερώσουν

ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ - ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ Ν ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ

Ουζερί
Αντωνοπούλου 96-100, Βόλος, 38221, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Τηλέφωνο : 2421022026

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36913 από Sp4wN

jnet έγραψε:
Δημήτρη ακυρο το βρήκα και μιλησα και περιμένω να με ενημερώσουν

ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ - ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ Ν ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ

Ουζερί
Αντωνοπούλου 96-100, Βόλος, 38221, ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Τηλέφωνο : 2421022026


Τι έγινε με τη Ναυτιλία τελικά ? Δε σου στειλαν προσφορα ? Θελεις να παω απο κει να τους ρωτησω ? Παω και στα φιλαρακια αμα θελετε .Απλα το θεμα ειναι πως μου φαίνεται λίγο ασυνήθιστο να δίνουν στανταρντ τιμή για το ποσο θα πιεις . Συνηθως πας εκει και όσο γουσταρεις πινεις . Τωρα αυτος αν σου δωσει τιμή 100 ευρω ότι πιούμε και εμείς είμαστε κροκόδειλοι ... πάει μπήκε μέσα !! :P Η το αντίθετο ,αν σου δωσει τιμή κατά μονάδα φθηνή και εμείς δεν πιούμε σχεδόν τίποτε ,πάλι μπήκε μέσα.Οπως και να χει πες μου εμενα τι θες να ρωτησω και παω απο κει αν δε βγαλεις ακρη απο τηλεφωνα και emails .Αυτό :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.126 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ