3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33245 από KERBEROS

apoaspro έγραψε: apoaspro


Μήπως ήθελες να δηλώσεις συμμετοχή σε κάποια κλήρωση;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34318 από jnet

jnet έγραψε: Μόλις επικοινώνησα με το τσιπουράδικο Ιωλκός και περίμενω και απο εκεί μιά προσφορά.
www.facebook.com/pages/%CE%A4%CE%A3%CE%9...OLOS/194096420633186


Μου ήρθε η προσφορά αλλά δεν είχε μέσα καθόλου ποτά και γενικότερα δεν μπορεί να βάλει απεριόριστο ποτό

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: .pdf
Μέγεθος αρχείου:108 KB

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Συνημμένα:
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36425 από jnet
Λοιπόν επειδή οι μέρες πλησιάζουν εγώ και ο γιαννης-δράμα οπως συννενοηθήκαμε μέχρι στιγμής θα ερθουμε από Σαββατο.
Ο Γιάννης θα ερθει από Δράμα και ισως βρεθούμε κάπου στον δρόμο και κατεβούμε παρέα με τα αυτοκίνητα μας.

Εαν υπάρχουν ατομα τα οποία θα ήθελαν να ερθουν με το δικό μου αυτοκίνητο αλλά από Σαββατο ας το δηλώσουν για να κανονίσουμε.

Θυμίζω τις μέχρι τωρα συμμετοχές.

1)jnet
2)sakiss
3)kosmidis80
4)Sp4wN
5)Egglezos
6)Nasikas
7)Stergiosbik
8)Tsimp
9)γιαννης-δραμα


Μεχρι την αλλη Τετάρτη θα εχουμε καταλήξει και στο μέρος για το φαγητό.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by jnet.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36445 από Sp4wN

jnet έγραψε: Λοιπόν επειδή οι μέρες πλησιάζουν εγώ και ο γιαννης-δράμα οπως συννενοηθήκαμε μέχρι στιγμής θα ερθουμε από Σαββατο.


Που θα πάμε το Σάββατο ?? :P

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36449 από jnet

Sp4wN έγραψε:

jnet έγραψε: Λοιπόν επειδή οι μέρες πλησιάζουν εγώ και ο γιαννης-δράμα οπως συννενοηθήκαμε μέχρι στιγμής θα ερθουμε από Σαββατο.


Που θα πάμε το Σάββατο ?? :P


Κανενα καλό ρεμπετάδικο παίζει?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36486 από Sp4wN

jnet έγραψε:
Κανενα καλό ρεμπετάδικο παίζει?


Φίλε έρχεσαι στην πόλη των τσιπουράδικων και των ρεμπετάδικων !! Για όλα τα γούστα μάλιστα ρεμπετάδικα !! Από καμμένα που κυκλοφορούν φοιτητές και παίζει Βαμβακάρης και το κρασί κάνει 3 ευρώ το λίτρο ,μέχρι ρεμπεταδικο-εντεχνο-μπουζούκια πιο κυριλέ :P Πείτε μου ορέξεις και κανονίζω εγώ !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ