3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32267 από Τάκης
1)jnet
2)sakiss
3)kosmidis80
4)Sp4wN
5)Egglezos
6)Nasikas
7)Stergiosbik
8)Tsimp
9)γιαννης-δραμα

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32316 από kakos
Ίσως και εγώ μέσα τελικά αν και το βλέπω να έρχομαι αυθημερόν και μόνος λόγο του ότι σήμερα πληροφορηθήκαμε ότι η οικογένεια μας θα μεγαλώσει κατά ένα μέλος επομένως.... :whistle: :whistle:

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32340 από stergiosbik

kakos έγραψε: Ίσως και εγώ μέσα τελικά αν και το βλέπω να έρχομαι αυθημερόν και μόνος λόγο του ότι σήμερα πληροφορηθήκαμε ότι η οικογένεια μας θα μεγαλώσει κατά ένα μέλος επομένως.... :whistle: :whistle:


Συγχαρητηρια φιλε μου.
Ευχομαι να πανε ολα καλα.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32387 από jnet

kakos έγραψε: Ίσως και εγώ μέσα τελικά αν και το βλέπω να έρχομαι αυθημερόν και μόνος λόγο του ότι σήμερα πληροφορηθήκαμε ότι η οικογένεια μας θα μεγαλώσει κατά ένα μέλος επομένως.... :whistle: :whistle:


Κώστα αντε με το καλό. :cheer: Παντα χαρές. :) Και αυθημερόν μια χαρά θα είναι.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32390 από kakos

jnet έγραψε:

kakos έγραψε: Ίσως και εγώ μέσα τελικά αν και το βλέπω να έρχομαι αυθημερόν και μόνος λόγο του ότι σήμερα πληροφορηθήκαμε ότι η οικογένεια μας θα μεγαλώσει κατά ένα μέλος επομένως.... :whistle: :whistle:


Κώστα αντε με το καλό. :cheer: Παντα χαρές. :) Και αυθημερόν μια χαρά θα είναι.


Ευχαριστώ παίδες, τώρα ελπίζω να τα καταφέρω και να έρθω ψοφάω να γνωριστούμε επιτέλους και φυσικά να πιούμε ένα τσιπουράκι εκεί στον Βόλο.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #33237 από apoaspro
apoaspro
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ