3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31122 από Τάκης

Sp4wN έγραψε: ...
Jnet εγω που ειμαι ηδη Βολο μπορω να οργανωσω οτι θελεις και οτι χρειαστεις !!
Διαλεξτε εσεις το μερος και το μαγαζι γιατι εγω δε θελω να κατηγορηθω για οτιδηποτε και μπορω να παω απο κει να κανονισω . Αν παλι θελετε πληροφοριες αν μπορω να βοηθησω ευχαριστως !!


Ήθελα να το πω όταν γράφτηκε, κρατήθηκα αλλά μέχρις εδώ.
Γελοιότητες!!! Γιατί πράγμα να κατηγορηθείς; Μήπως μας πας στο μαγαζί του κολλητού σου; Και μας τι μας πειράζει; Μακάρι να μας πας κάπου καλά και ακόμη καλύτερα αν το μαγαζί ήταν και δικό σου ή "κατάδικο" σου ή των "κολλητών" σου.
Εν πάση περιπτώσει νομίζω οτι ο jnet θα πρέπει να πάρει και τη γνώμη των Βολιωτών, αν δεν την πήρε ήδη, που όσο νάναι έχουν καλύτερη εικόνα της περιοχής τους.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31163 από Tsimp
1)jnet
2)sakiss
3)kosmidis80
4)Sp4wN
5)Egglezos
6)Nasikas
7)Stergiosbik
8)Tsimp
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by dmtr.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31230 από γιαννης-δραμα
1)jnet
2)sakiss
3)kosmidis80
4)Sp4wN
5)Egglezos
6)Nasikas
7)Stergiosbik
8)Tsimp
9)γιαννης-δραμα
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31342 από jnet

Τάκης έγραψε: Μήπως μας πας στο μαγαζί


1)jnet
2)sakiss
3)kosmidis80
4)Sp4wN
5)Egglezos
6)Nasikas
7)Stergiosbik
8)Tsimp
9)γιαννης-δραμα
10)Τάκης

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32260 από jnet
Η Προσφορά της Ναυτιλίας είναι με 20€ ανά άτομο και περιλαμβάνει:
Κατα ατομο 3 τσιπουράκια με τον αντίστοιχο μεζέ
Ανα 4 άτομα
1 χταπόδι
1 καλαμάρι
1 μύδι
1 γαύρος ή σαρδέλα
5 σαλάτες
Κρασί χύμα απεριόριστο.


Η πρόταση μου για το μικρό πρόγραμμα που θα λάβει χώρα την Κυριακή πριν και μετά την συνάντηση στο μαγαζι που θα καταλήξουμε για φαγητό (ας πουμε οτι θα είναι η Ναυτιλία).
Το φαγητό λέω να γίνει κατα τις 13:00. Δηλαδή κατα τη μία το ραντεβού και να ξεκινήσουν τα τσιπουρακια και μεχρι να μαζευτούμε ολοι μπορεί να εχει παει μιαμιση.
Πριν το Φαγητό γυρω στις 11:00 με 11:30 λέω να κάνουμε μια επίσκεψη στην Μοσχαλης ΑΒΕΤΕ που μας το εχουν προτείνει.
Μετά το Φαγητό οτι ωρα τελειώσουμε(5-6μμ) λέω να ξεκινήσουμε με τα πόδια να περπατήσουμε όλη την παραλία και να πάμε για καφέ στο ξενοδοχείο που έχει προς στο τέλος της Παραλίας.
Μετα τον καφέ ξανα περπάτημα προς το parking που θα εχουμε αφήσει τα αυτοκίνητα(μαλλον στο λιμανι απέναντι απο την Ναυτιλία)

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #32262 από jnet
Μολις επικοινώνησα με το τσιπουράδικο Ιωλκός και περίμενω και απο εκεί μιά προσφορά.
www.facebook.com/pages/%CE%A4%CE%A3%CE%9...OLOS/194096420633186

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ