3η Συνάντηση μελών του energ.gr (1η Πανελλήνια)

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21848 από Sp4wN
Πωωωωωωωωωωω ρε φιλε ... ποιος ερχεται απο Βολο τωρα !! :woohoo:

Jnet εγω που ειμαι ηδη Βολο μπορω να οργανωσω οτι θελεις και οτι χρειαστεις !!
Διαλεξτε εσεις το μερος και το μαγαζι γιατι εγω δε θελω να κατηγορηθω για οτιδηποτε και μπορω να παω απο κει να κανονισω . Αν παλι θελετε πληροφοριες αν μπορω να βοηθησω ευχαριστως !!

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21859 από jnet
Λοιπόν την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου είναι η ημερομηνία που πέφτει στο τραπέζι από εμένα και τον Νίκο Σαμαρά που πριν λίγο μιλήσαμε.

Ειπαμε να μην το αφήσουμε για Οκτώβρη και τα κρύα αλλά να το κάνουμε Σεπτεμβρη.

Εαν υπαρχει καποια διαφωνία να ακουστεί. Εαν οχι ξεκινάμε συμμετοχές.
Είμαστε και ενα μήνα πρίν οπότε δεν μπορεί να πεί καποιος οτι το εμαθε αργά.

Το βασικό ραντεβού θα είναι το μεσημέρι σε μέρος που θα φάμε και από εκεί και πέρα ας πέσουν προτάσεις για άλλες δραστηριότητες. Εαν είναι πολύ δελεαστικές εγώ προσωπικά ισως να κατέβω από Σάββατο.

1)jnet

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21930 από jnet
Επιπλέον εγώ θα έρθω μόνος μου οπότε το αυτοκίνητο θα έχει 3-4 θέσεις για όποιον θέλει να έρθει μαζί μου.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21943 από Sakiss

jnet έγραψε: Επιπλέον εγώ θα έρθω μόνος μου οπότε το αυτοκίνητο θα έχει 3-4 θέσεις για όποιον θέλει να έρθει μαζί μου.


Εγω θα προσπαθησω να ερθω (και εαν μεχρι τοτε εχει θεση στο αυτοκινητο)
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21950 από jnet

Sakiss έγραψε:

jnet έγραψε: Επιπλέον εγώ θα έρθω μόνος μου οπότε το αυτοκίνητο θα έχει 3-4 θέσεις για όποιον θέλει να έρθει μαζί μου.


Εγω θα προσπαθησω να ερθω (και εαν μεχρι τοτε εχει θεση στο αυτοκινητο)

Όκ κρατώ μια θέση για σένα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #22008 από Moschalis
Καλημέρα σας,
Μια που θα ερθετε στη πόλη μας, θα μας χαροποιούσε ιδιαίτερα αν ερχόσασταν στο εργοστάσιό μας , για επίσκεψη - ξενάγηση. Καφέ και όρεξη έχουμε , όποτε θέλετε και αν γίνεται βάλτε μας στο πρόγραμμά σας.
Δεν είναι μόνο οι σόμπες πέλλετ που πιθανόν σας ενδιαφέρουν αλλά και το τμήμα κατασκευής καμινάδων, τα μηχανήματα κοπής Laser, υδροκοπή, Punch it και διάφορα άλλα.
Για τυχόν λεπτομέρειες ας επικοινωνήσουν οι διαχειριστές.
Ευχαριστώ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ