Συζήτηση και απόψεις για τις προσφορές για την Ομαδική Αγορά Pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13259 από sugarboy

giogud έγραψε:

sugarboy έγραψε:

giogud έγραψε:

sugarboy έγραψε: Το φορτηγό σου παίρνει 8 παλλέτες και απο δώ το φέρνεις, απο κεί το φέρνεις όλο για 8 τόνους μιλάς και την τιμή των 8 παλετών!!!

Δεν έχουμε 1 φορτηγό. 3 ιδιόκτητα έχουμε. Το 1 είναι με γερανό και ωφέλιμο 8 τόνων, το άλλο με υδραυλική πόρτα και ωφέλιμο 4 τόνων και 1 μικρό με ωφέλιμο 1 τόνου. :whistle: :whistle: :whistle:


Μπράβο! και πως θα κουβαλήσεις 12 τόνους? ή 9μιση? ;) :whistle: :whistle:

Εσένα Ζαχαρία οι μεταφορικές πόσο θα σου παίρνουν;


Είπαμε.... ένα ένα και μην βιάζεσαι.....

εγω ΕΣΕΝΑ σκέφτομαι και δεν μιλάω αλλά με πιέζεις........

Θα σε στεναχωρήσω εντος των ημερών και δεν το θέλω αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά....

Λίγο οι 4 δόσεις, λίγο ένα μαγαζάκι ακόμη, λίγο κάτι συνδυασμένα φορτία.......... ΠΕΡΙΜΕΝΕ.....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13260 από giogud

sugarboy έγραψε: Ρε Γκουντέλια....

Μια ερώτηση......

Η δυσλεξία είχε ανακαλυφτεί τότε???? ΡΕ φίλε.... άλλο σε ρωτάω άλλο με απαντάς!!!!

αΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΆΖΕΙ.... μου αρέσει(ς)!!!!

Άντε σιγά σιγά να πούμε καληνύχτα γιατί και αύριο μέρα είναι.....


Δεν μπορείς να πεις τελική τιμή; Αν αύριο σου παραγγείλει κάποιος στην Καρδία για παράδειγμα...(jnet), σε τι τιμή θα παραδόσεις; Η δική μου τελική είναι από 239-237€ αναλόγως με το αν θα μπορέσω να συνδυάσω τις παραδόσεις. ΕΣΥ;

Θα σε στεναχωρήσω εντος των ημερών και δεν το θέλω αλλά δεν μπορώ να κάνω διαφορετικά....

Λίγο οι 4 δόσεις, λίγο ένα μαγαζάκι ακόμη, λίγο κάτι συνδυασμένα φορτία.......... ΠΕΡΙΜΕΝΕ.....

Ρε συ Ζαχαρία. Δεν μιλάω σχεδόν καθόλου για σένα. Κατά βάση απαντάω μόνο στις επιθέσεις σου. Τι πρόβλημα έχεις; Είναι δυνατόν να στεναχωρηθώ επειδή εσύ θα ανοίξεις κάποιο μαγαζί; Δεν σε καταλαβαίνω. Όλο υπονοούμενα. Κάνε οτι καταλαβαίνεις. Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Κοίτα την δουλειά σου, να κοιτάξω και γω την δικιά μου. Γράφω κάτι, κατευθείαν να πεις τα χαζά σου. Μίλα για τα δικά σου προϊόντα, για τις δικές σου παραδόσεις, για τις δικές σου τιμές. Άσε εμάς να φάμε τα μούτρα μας.
Αν κάποιος πελάτης με ρωτήσει για 9 τόνους και συ καταφέρεις και παραδόσεις με καλύτερη τιμή, με γειά σου με χαρά σου. Έτσι είναι τα πράγματα. Που το κακό; Δώσε και συ ενδεικτικές τιμές με παράδοση και άσε να αποφασίσει ο καθένας.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by giogud.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13261 από sugarboy

giogud έγραψε:

sugarboy έγραψε: Ρε Γκουντέλια....

Μια ερώτηση......

Η δυσλεξία είχε ανακαλυφτεί τότε???? ΡΕ φίλε.... άλλο σε ρωτάω άλλο με απαντάς!!!!

αΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΆΖΕΙ.... μου αρέσει(ς)!!!!

Άντε σιγά σιγά να πούμε καληνύχτα γιατί και αύριο μέρα είναι.....


Δεν μπορείς να πεις τελική τιμή; Αν αύριο σου παραγγείλει κάποιος στην Καρδία για παράδειγμα...(jnet), σε τι τιμή θα παραδόσεις; Η δική μου τελική είναι από 239-237€ αναλόγως με το αν θα μπορέσω να συνδυάσω τις παραδόσεις. ΕΣΥ;


εμένα ρε γκουντέλια θα είναι ΤΖΑΜΠΑ μεταφορικά γιατί έχω 2 τζιμάνια που οργώνουν την Χαλκιδική για παραδώσεις,,,,, και όταν δεν ζορίζεται ο παραλήπτης να παραλάβει άμεσα και όλα τότε τα παίρνει ΚΟΥΤΡΑ μεταφορικά..... γιατι όλο και καμμιά παλέτα θα χωράει μέσα..... ΚΟΥΤΡΑ το πιασες?

Εσυ τι θα κάνεις γι'αυτο?

αντε μην με ζοχαδιάζεις βραδυάτικα!!!!

ρε συ.... οταν πρωτοξεκίνησα να γράφω, σου είπα οτι έχω 2 εταιρίες και είμαι 15 χρόνια στις εισαγωγές και στο εμπόριο κλπ κλπ....... άντε, βάλε το μυαλό σου να στροφάρει...... και μετά να έρχεσαι σε αντιπαράθεση....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by sugarboy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13262 από giogud
Και πόσες παλέτες θα στείλεις στην κούτρα; 20, 30, 100, 200, 1000; Αστεία πράγματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13263 από sugarboy
Θέλεις να το χοντρύνω κι άλλο?


9 ευρώ για εντός Θεσσαλονίκης και
19ΕΥΡΩ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ για παραγγελίες μέχρι 8 παλλετες και για ακτίνα 130 χιλιομέτρων απο θεσσαλονίκη.


Άντε κουνήσου τώρα.....

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13264 από giogud
Δηλαδή τελική τιμή ανά τόνο;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.099 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ