Re:Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73784 από conzoiii
Απαντήθηκε από conzoiii στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Χαιρετώ όλα τα μέλη με λένε Κώστα και είμαι από την Ξάνθη, ήρθα και εγώ στην παρέα σας ελπίζοντας να μάθω πολλά νέα πράγματα, να βοηθήσω και να βοηθηθώ από τους γνώστες.
Καλό χειμώνα σε όλους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73795 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Πανο Π, apapas, kostasb, cyberfreak, Tom-monotis, κοκος, conzoiii καλωσήρθατε και καλά ποσταρίσματα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73828 από giannis85
Απαντήθηκε από giannis85 στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλησπεριζω ολο το φορουμ απο την ομορφη Βεροια...θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου σε ολους σας για την πολυ καλη δουλεια που γινεται εδω μεσα και για την βοηθεια που προσφερετε!σας παρακολουθω εδω και αρκετο καιρο κ εχω διαβασει σχεδον τα παντα εδω μεσα κ ηρθε η ωρα να συμετασχω και εγω ενεργα και να λυσω μερικεσ μου αποριες οπως φυσικα κ να βοηθησω κ εγω οσο μπορω...
ειμαι αρκετα ενημερωμενος σχετικα με τη βιομαζα σχεδον απ ολεσ τισ αποψεις...ψαχνομαι εδω κ σχεδον 3-4χρονια και μπορω να πω πως εχω αλωνισει ολο το διαδυκτιο στο θεμα βιομαζας λογο τησ επενδησης που ηθελα να κανω κ τελικα την εκανα φετος για θερμανση θερμοκηπιων με λεβητα βιομαζας 800.000 θερμιδων κ καυση woodchips για φετος κ ισως σκετου πριονιδιου για του χρονου.επισης εχω και στο σπιτι λεβητα βιομαζας 45000 θερμιδων οπου καιω βιομηχανικο πελλετ φετος με σκοπο μετατροπη του σιλο και καυση woodchips για του χρονου.
για οτιδηποτε ειμαι στη διαθεση σας και φυσικα απο σημερα ξεκιναω κ εγω τα ποσταρισματα στα πολυ ενδιαφεροντα θεματα του φορουμ!!!

Με τιμη Γιαννης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73833 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
κωατα - κωστα και πανο καλως ηρθατε κι απο μενα :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73870 από StathisVVL
Απαντήθηκε από StathisVVL στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Να χαιρετήσω και από εδώ μιας και είναι το σωστό(πήγα κατευθείαν στη ομαδική αγορά:) :) ),
Χρόνια πολλά λοιπόν, καλά και με υγεία, είμαι ο Στάθης από τον Μονολοφο Θεσσαλονίκης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73871 από frangisk
Απαντήθηκε από frangisk στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλησπέρα κι από μένα, έστω και με μια μικρή καθυστέρηση να συστηθώ λοιπόν επισήμως.
Μιχάλης λέγομαι (το Frangisk προέρχεται από αλλού...) και σας βρήκα τυχαία ψάχνοντας λύση για τη σόμπα της πεθεράς μου που καπνίζει και δεν μπορούν να ζεσταθούν...
Ο χώρος είναι πραγματική πηγή πληροφορίας, ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθειά σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ