Re:Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31618 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

ippomas έγραψε: Γεια σας ονομαζομε Θανος ειμαι Καβαλα και μενω Ξανθη μηχανικος με ειδικευση στις μηχανες θαλασσης.
Πρωην επι 18ετιας εργαζομενος στις πλατφορμες αντλησης και παραγωγης πετρελαιου. Τυχαια μπηκα στο φορουμ και λογω των τεχνικων γνωσεων μου αρεσε, πιστευω οτι θα βοηθησω και θα βοηθηθω ευχαριστω.



Καλωσήρθες...
Κάθε βοήθεια είναι καλοδεχούμενη.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31722 από Χιος
Απαντήθηκε από Χιος στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλησπερα σας!Συγχαρητηρια για τη δουλεια που εχετε κανει...ειναι πολυ σημαντικο να μπορεις να μοιραζεσαι τις εμπειριες σου ή να παιρνεις πληροφοριες για κανει που σε ενδιαφερει, στην προκειμενη περιπτωση για τους λεβητες βιομαζας σας κτλ. Εγω απο τις 20 Νοε 11 χρησιμοποιω ελληνικο λεβητα βιομαζας με ελληνικο καυσιμο κ παρα τη "κουραση" που τραβηξα εμεινα ικανοποιημενος!!Κ παλι συγχαρητηρια απο Χιο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31724 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλωσήρθες Χίος στη παρέα.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Χιος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31725 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Χιος έγραψε: Καλησπερα σας!Συγχαρητηρια για τη δουλεια που εχετε κανει...ειναι πολυ σημαντικο να μπορεις να μοιραζεσαι τις εμπειριες σου ή να παιρνεις πληροφοριες για κανει που σε ενδιαφερει, στην προκειμενη περιπτωση για τους λεβητες βιομαζας σας κτλ. Εγω απο τις 20 Νοε 11 χρησιμοποιω ελληνικο λεβητα βιομαζας με ελληνικο καυσιμο κ παρα τη "κουραση" που τραβηξα εμεινα ικανοποιημενος!!Κ παλι συγχαρητηρια απο Χιο!


Καλωσήρθες. Όποτε βρεις χρόνο και διάθεση, θα χαρούμε να ανοίξεις ένα θέμα, όπου θα παρουσιάζεις την επιλογή και τις εμπειρίες σου.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31851 από DIMITRIS38
Απαντήθηκε από DIMITRIS38 στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Καλησπέρα ονομάζομαι Δημήτρης είμαι απο θεσ/νικη μπήκα και εγώ στον χορό του πελλετ πριν μια εβδομάδα
συγχαρητήρια για το φόρουμ

fuzzy logic 2 p15kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #31853 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

DIMITRIS38 έγραψε: Καλησπέρα ονομάζομαι Δημήτρης είμαι απο θεσ/νικη μπήκα και εγώ στον χορό του πελλετ πριν μια εβδομάδα
συγχαρητήρια για το φόρουμ


Καλωσόρισες στην παρέα :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.122 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ