Re:Χαιρετισμός από Νέα Μέλη

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26704 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Εδώ πραγματικά δεν τρώμε ανθρώπους.......αντίθετα βοηθάει ο ένας τον άλλον για να μην μας φάνε οι λύκοι. :woohoo:

Αλλά το φόρουμ είναι ανοιχτό προς δημόσια θέα, οπότε δεν μπορούν προσωπικά στοιχεία να κυκλοφορούν ανοιχτά στο διαδίκτυο. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26709 από stefar
Απαντήθηκε από stefar στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Συμφωνώ με τα περί προσωπικών δεδομένων αλλά δεν νομίζω ότι θα πάθει κάποιος κάτι κακό αν μας πει το όνομά του. Στο κάτω κάτω βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26738 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Ένα μικρό όνομα στην υπογραφή του καθενός, για να ξέρουμε με ποιόν μιλάμε (αν πχ έχει κάνα nickname του τύπου katsikopodaros...), είναι νομίζω αρκετό...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26744 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Αν στο όνομα την ώρα που εγγράφεται κάποιος γράψει το όνομα του φαίνεται στο προφίλ. Όποτε δεν χρειάζεται στην υπογραφή.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26752 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Και θα μπαίνω στου καθενός το προφίλ για να δω πως τον λένε, πριν του απαντήσω? Φασαρία. Θα βαριέμαι και θα τον λέω katsikopodaros... B)
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Asteris.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #26760 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Χαιρετισμός από Νέα Μέλη
Για σας και από εμένα.
Μπορώ να πω πως με βοηθήσατε όλοι να καταλάβω κάποια πράγματα προτού προβώ στην αγορά σόμπας πελλετ.Σας ευχαριστώ όλους.Η σόμπα που τελικά αγόρασα είναι της Caminodesing.Αν και εγώ "ψηνόμουν" για μια κινέζικη 12άρα κατέληξα σε αυτήν λόγο της συμβίας που ούτε να ακούσει δεν ήθελε για κινέζικη.Να πω την αλήθεια είδα πολλές σόμπες (λίγες σε λειτουργία τις περισσότερες σβηστές...) και καταλήξαμε σε αυτήν γιατί νομίζω ότι έκανε τον λιγότερο θόρυβο από όσες είδα και ποιοτικώς μου φάνηκε πολύ καλή, συν το γεγονός ότι το εργοστάσιο που της φτιάχνει (ή να πω καλύτερα συναρμολογεί?) είναι κοντά μου και σε τυχών πρόβλημα φαντάζομαι θα έχω γρήγορη εξυπηρέτηση. Ακριβούτσικη όμως ρε παιδιά, κοντά στα 1800 βγήκε...

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by theoilia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.110 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ