Τεχνικά εγχειρίδια & κρυφό μενού σομπών pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #40304 από LEF21
(S.FEEDTIME 11 20χ0,5 Aλάζει όλα τα 0,5) Τ :( ι ακριβώς αλλάζεις πηραζοντας αυτό ????????? :(

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #40534 από sta1

LEF21 έγραψε: (S.FEEDTIME 11 20χ0,5 Aλάζει όλα τα 0,5) Τ :( ι ακριβώς αλλάζεις πηραζοντας αυτό ????????? :(


Αλαζει την τιμη των 0,5 δηλαδη σε ολα τα feedtime , δεν θυμαμαι ακριβως , απο περυσι εχω να την σκαλισω

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44285 από stelios02
Έχω μία σόμπα νερού και συγκεκριμένα την Idropoint της EdilKamin. Η Εταιρεία δίνει το κλασσικό manual σύμφωνα με το οποίο έχεις προσβαση μόνο στα βασικά (δηλ. ρύθμιση ρολογιού, χρονοδιακόπτη, θερμοκρασία νερού και αέρα). Για οτιδήποτε άλλο πρέπει να φωνάξεις τον αντιπρόσωπο να έρθει στο σπίτι σου να την ρυθμίσει. Δεν λέω ότι έχω πρόβλημα με αυτόν που μου την πούλησε(αλίμονο), αλλά να... είναι αυτό το ... περίμενε! Ψάχνω στο γούγλη αλλά δεν μπορώ να βρω πουθενά αυτό το κρυφό μενού. Θα το εκτιμούσα αν κάποιος που το έχει μπορεί να το ανεβάσει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #44485 από Jannis Green
Εγω εχω την ΝΒ-ΡΟ1 της Grace και θα ηθελα να μαθω ποιες ειναι οι ιδανικες θερμοκρασιες καυσαεριων στις διαφορες σκαλες? (P1,P2 κτλ).
Παντως μπηκα, συμφωνα με αυτα που ειπε ο sta1, στο κρυφο μενου και αλλαξα μερικα πραγματα, αλλα χωρις να ξερω θερμοκρασιες νομιζω κανω μιση δουλεια.....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #45185 από polyvag
Εγώ που έχω την Magic (Edilkamin) πιέζω για 2 δευτερόλεπτα το πλήκτρο MENU και με το +- πάω στο SETUP, πιέζω το πλήκτρο MENU και μου εμφανίζει pass:0, πιέζω το - μέχρι να εμφανιστεί το -13. Πατάω στην συνέχεια το MENU και εμφανίζονται οι παράμετροι του "κρυφού" μενού.

Λογικά κάτι παρόμοιο πρέπει να είναι και σε σένα, χωρίς να θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου!

Αυτός ο τρόπος (και κωδικός-pass) είναι για τις PRESTIGE-ESPRIT-MAGIC.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #67768 από toobi
στην δικη μου grace nb-p15 μου ζηταει password με 4 ψηφια και δεν ξερω τι να πατησω εχετε καμια ιδεα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.074 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ