Τεχνικά εγχειρίδια & κρυφό μενού σομπών pellet

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171157 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Γραψε ενα εμαιλ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 4 Μήνες πριν #171163 από dimitrisfz1
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σε ευχαριστώ πολύ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171168 από dimitrisfz1

ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ έγραψε: Γραψε ενα εμαιλ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Ευχαριστώ πολύ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171688 από Komis
γιατι δεν ανεβαζετε εδω τα κρυφα μενου που καπιοι εχετε και τα ανταλαζετε με e mail;οπως ο φιλος μας με την grace!!!!ολοι εδω μεσα την πατησαμε με τα μανουαλ και κρυφα μενου γιατι απο εκει ποθ την αγορασαμε μασ ειπανε ολλα ετοιμα ειναι δεν χρειαζετε τιποτα βαζεισ πελλετ και ζεστενεσε!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 3 Μήνες πριν #171699 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ΔΙΟΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ 32GIGA ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΝΙΟΥΑΛ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΤΑ ΜΕΝΟΥ!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ Η ΟΠΩΣ ΛΕΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ¨¨¨ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ¨¨¨!!!!!!!!!!!!!!!ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
3 Χρόνια 2 Μήνες πριν #171894 από babinos
Καλησπέρα Κώστα, έχω στην κατοχή μου 2 σόμπες μια Kalor και μια king με διαφορετικά μενού. Την king, το κατάστημα μου είπε όταν την αγόρασα ότι είναι της Kalor, την έχω λιγότερα χρόνια και είμαι ευχαριστημένος απλά τώρα τελευταία μου βγάζει πολλή κάπνα στο τζάμι. Την Kalor την δουλεύω και αυτή στην μάνα μου αλλά δεν την έχω ψάξει και πολύ. Μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις κάποιο-α εγχειρίδια γιατί έχουν διαφορετικα μενού. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλή χρονιά με υγεία. Μπάμπης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ