Σόμπες pellet Ravelli

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174173 από t123321
Απαντήθηκε από t123321 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2013 ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ .ΩΣ ΚΑΙ Ο ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΣ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΕΙΞΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΩΣ ΠΡΙΝ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ Τ Ζ Α Μ Π Α !!!!!!!ΤΕΛΟΣ ΠΛΕΟΝ Η ΔΕΗ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΟΡΤΑΣΑ!!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΝΕΤΕ!!!ΑΝΤΙΟ

Καλή όμως και η άγρα πελατών μέσα από το φόρουμ ε;
 

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174174 από KYRMI
Απαντήθηκε από KYRMI στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Αργά πελατών μέσα από το φόρουμ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174189 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΛΥΣΕΙΣ !!!!!!!!!!!!ΕΔΩ ΒΓΑΖΕΙ ΧΡΗΜΑ Ο ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΙΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ !!!!!!!!!!!!ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΜΑΤΙΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΠΛΕΟΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!BYE BYE !!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174201 από Gregory Stavropoulos
Απαντήθηκε από Gregory Stavropoulos στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
Κυνήγι ψάρεμα πελατών.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174202 από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Απαντήθηκε από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli
ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΕΔΩ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΥΑΛΟ !!!!!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ !!!!!!Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ Μ Η Ν ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ Π Ο Τ Ε  ΔΕΝ ΠΙΕΣΑ  Κ Α Ν Ε Ν Α Ν   ΣΑΣ      !!!!!!!!!!ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΤΖΑΜΠΑ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΟΜΑΝΕ!!!!!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΩ !!!!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΛΑΤΩΝ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ!!!!!!ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ?????????ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ
Last edit: 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν by ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
2 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν #174205 από t123321
Απαντήθηκε από t123321 στο θέμα Σόμπες pellet Ravelli

ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΩΣΑΜΕ ΟΛΑ ΕΔΩ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΒΑΛΑΜΕ ΜΥΑΛΟ !!!!!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ !!!!!!Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ Μ Η Ν ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ Π Ο Τ Ε  ΔΕΝ ΠΙΕΣΑ  Κ Α Ν Ε Ν Α Ν   ΣΑΣ      !!!!!!!!!!ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΤΖΑΜΠΑ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΟΜΑΝΕ!!!!!!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΩ !!!!!!!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΝΗΓΙ ΠΕΛΑΤΩΝ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ!!!!!!ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ?????????ΑΝΤΙΟ ΣΑΣ


Πολυ καλά κάνεις και ζητάς το αυτονόητο, δλδ να πληρώνεσαι για τις γνώσεις σου. Αυτό που θέλω να πω είναι το ότι να χρησιμοποιούμε το forum για οικονομικό όφελος, πχ να προωθούμε τον εαυτό μας ως καλό επαγγελματία κα γνώστη και να βρίσκουμε πιθανούς πελάτες, απαγορεύεται ρητά από τους κανόνες του forum.
θα μου πεις τι ανακατεύομαι αφού υπάρχουν διαχειριστές να εφαρμόσουν τους κανόνες. Απλά μου κάνει περιέργεια που δεν ασχολείται κανένας. 
Δεν είσαι υποχρεωμένος να βοηθήσεις τζάμπα κανέναν, είναι αυτονόητο. Το βρίσκεις σωστό όμως σε κάθε πρόβλημα που έχει καποιος και γράφει σε ένα φόρουμ μπας και βρει κάποια βοήθεια, να του προωθείς τα στοιχεία σου;
Για μένα το θέμα τελειώνει εδώ. Θα ήθελα όμως οι κανόνες να είναι ίδιοι για ολους

Επίσης να συμπληρώσω ότι όντως είσαι γνώστης, και θα ήθελα να βοηθούσες τον κόσμο μέσα από το φόρουμ, έτσι θα μαθαίναμε όλοι 5 πράγματα. Και εγώ είμαι επαγγελματίας Πληροφορικής και μέσα από πολλά φόρουμ έχω βοηθήσει άπειρους χρήστες. Έχασα λεφτά ετσι; μπορεί, αλλά γι αυτό γράφτηκα στα φόρουμ για να βοηθήσω. Αν δεν ήθελα δεν θα έκανα εγγραφή. Δεν με ανάγκασε κανένας 
 
Last edit: 2 Χρόνια 4 Μήνες πριν by t123321.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.135 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ