Σωστή καμινάδα

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10240 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα

Tsimp έγραψε: μπορεις να μας πεις τιμη γιατι αυτο το Ιταλικό εχει κοντα στα 300 ΕΥΡΩ

Πειραματικό είναι το σταδιο ακόμα.
Μην το δένεις κόμπο ότι θα βγει στην αγορά. Έχω τον φοβο ότι δεν ταιριαζει σε όλες τις σόμπες. Έχουν να γινουν πολλές δοκιμές ακόμα. (παντως η προθεση του κατασκευαστη είναι να μην υπερβει τα 90 ευρω)

Ιταλικό εννοείς αυτο με το νερό ;


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10241 από Tsimp
Απαντήθηκε από Tsimp στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10305 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα

Nasikas έγραψε: Σχετικά με το προβλημα του μαυρου μπαλκονιού, την Τρίτη μάλλον θα έχω στα χέρια μου ένα (φτηνό) ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ φίλτρο για πειράματα.
Ο μοναδικός φόβος είναι οι τυχον επιπτωσεις στο θεμα του ελκυσμού.

Ο καταλληλότερος για δοκιμές θα ήταν ο ...."μαυρομπάλκονος" Μιχάληςγρ, αλλά στην σόμπα του δεν έχουμε τις παραμετρους να αυξησουμε (αν χρειαστεί) το βιντυλατερ εξόδου καυσαερίων.
θα σας ενημερώσω για τα αποτελεσματα.

Βαλαντη ειμαι και εγω διαθεσιμος για δοκιμες γιατι και εγω μια απο τα ιδια με το μπαλκονι!Και εχω και ρυθμιση για το βεντιλατερ καυσαεριων!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10359 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
κωστα;;; Καλημεραααα... Ημουν Γερμανια και το κινητο απενεργοποιημενο.. Οποτε θελεις ελα με το φιλτρο.. Αν και εγω ετσι οπως εχω βαλει τη καμιναδα δεν εχω πλεον προβλημα με τη μαυριλα. Σε κανα 2 μηνες θα το καθαρισω και θα το ριξω ενα βαψιματακι και τελος.. Για τον αλλο χειμωνα βλεπουμε.. Μπορει να μην ειμαστε καν στο Ελλαδισταν..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10395 από pamgias
Απαντήθηκε από pamgias στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
Πάντως παιδιά με την τροποποιημένη καμινάδα (Δημήτρη σ΄ευχαριστώ για την πρόταση), μάλλον πως σώθηκα από τις μαυρίλες, τώρα αν βρεθεί καμιά λύση για τη σκόνη στο δάπεδο, να το δούμε. Περιμένω και παρακολουθώ αποτελέσματα απο το φίλτρο που θέλετε να δοκιμάσετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #10426 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
θα βαλω και εγω φωτογραφιες της δικιας μου καμιναδας.. εμενα λυθηκε το θεμα.!! Καπνιζει ΜΟΝΟ στη 3η σκαλα και με αυτο το τσαμπανταν πελλετ απο βουλγαρια.. με τις αλλες εταιρειες δεν ειχα τετοιο θεματακι.. τωρα αν καπνιζει που και που, τι να κανουμε ρε αδερφε;; σομπα ειναι θα καπνισει..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ