Σωστή καμινάδα

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7287 από davidperry
Απαντήθηκε από davidperry στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
Να κανω 1 ερωτησουλα ρε παιδια? καμιναδα για σομπα πελλετ μπορει να κανει 2 μετρα προς τα πανω και 4 μιση οριζοντια? και αν οχι ποιος ειναι ο γενικος κανονας?

Πισσα και πουπουλα σε οσους ψηφιζουν τα μπλε και πρασινα λαμογια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7319 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα



εγω εκανα αυτο που λεει στη φωτογραφια..οτι καιει καλυτερα καιει δε το συζηταω...απλα θελω να ξερω για το τερματισμο της καμιναδας.. αν ειναι να βαλω κατι σαν καπελο απο τη πανω μερια της καμιναδας..
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7323 από Δημήτριος
Απαντήθηκε από Δημήτριος στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
1.Εγώ θα έβαζα ένα καπέλο για οριζόντια καπνοδόχο για να μην έχω πρόβλημα με τον αέρα.
2.Λόγω του μεγέθους του οριζόντιου τμήματος θα καθάριζα συχνότερα τα κατάλοιπα που θα μαζεύονται κατά μήκος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7602 από Mal
Απαντήθηκε από Mal στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
Καλημέρα σε όλους σας στο forum.

Προς michalisgr
Από τα μηνύματα που διάβασα εδώ στο forum πρέπει να έχεις την CUEDE GP 8000.
Περιμένω κι εγώ τις επόμενες μέρες μια CUEDE GP 8000 και θέλω να σε ρωτήσω για την εγκατάσταση της καμινάδας (θα την τοποθετήσω και εγώ όπως και εσύ(όπως είδα τις φωτογραφίες που έχεις ανεβάσει στο forum έτσι ακριβώς είναι και η δική μου βεράντα, ακριβές αντίγραφο μπορώ να πω).
Επίσης από την εμπειρία που έχεις ποιο pellet είναι καλύτερο για την CUEDE GP 8000.
Σε ευχαριστώ εκ τον προτέρων.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7603 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα

Mal έγραψε: Καλημέρα σε όλους σας στο forum.

Προς michalisgr
Από τα μηνύματα που διάβασα εδώ στο forum πρέπει να έχεις την CUEDE GP 8000.
Περιμένω κι εγώ τις επόμενες μέρες μια CUEDE GP 8000 και θέλω να σε ρωτήσω για την εγκατάσταση της καμινάδας (θα την τοποθετήσω και εγώ όπως και εσύ(όπως είδα τις φωτογραφίες που έχεις ανεβάσει στο forum έτσι ακριβώς είναι και η δική μου βεράντα, ακριβές αντίγραφο μπορώ να πω).
Επίσης από την εμπειρία που έχεις ποιο pellet είναι καλύτερο για την CUEDE GP 8000.
Σε ευχαριστώ εκ τον προτέρων.


mal??Ναι αυτην εχω..στειλε μου το μαιλ σου να σου στειλω φωτογραφιες. Εχω κανει αλλαγες στη καμιναδα με καλυτερο αποτελεσμα καυσης. Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7805 από davidperry
Απαντήθηκε από davidperry στο θέμα Απ: Σωστή καμινάδα
σε r120 ravelli σομπα για καμιναδα ενας αντιπροσωπος προτεινει εξω απ τον τοιχο γωνια προς τα κατω και ενα πιατακι απο κατω! το εχετε ξανακουσει?? :blink: ουτε μπουρια ουτε τιποτα.. :huh:

Πισσα και πουπουλα σε οσους ψηφιζουν τα μπλε και πρασινα λαμογια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.214 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ