Καθαρισμός πίσσας

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91792 από guider
Απαντήθηκε από guider στο θέμα Καθαρισμός πίσσας

ivantzid έγραψε: Εχει δοκιμάσει μήπως κανείς το PISSA OFF ??


Φιλε μου, αυτο το pissa off το εψαχνα εδω στην περιοχη μου (Καβαλα) σε ενα σουπερμαρκετ που υπηρχαν διαδοσεις πως υπηρχε, ομως δεν το εχουν, ουτε μεχρι τωρα..
Εσυ το βρηκες καπου?

Γιωργος Καβαλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #91825 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
τελικά από όσους το προμηθευτήκατε στην έκθεση σας έκανε δουλεία ???εγώ προχθές πήγα σε ένα πελάτη που μου παραπονιόταν ότι το τζάκι άρχισε να μην αποδίδει και να καπνίζει .έχει πάρει ένα μοντέλο με κάθετους τουμποσωλήνες.
βάζω το κεφάλι στην εστία κοιτάω προς τα πάνω και έπαθα πλάκα .οι τρύπες κοντεύαν να κλείσουν .του ζήτησα να μου δείξει τα ξύλα στο υπόγειο. έβγαλα το υγρασιόμετρο και μέχρι και τα προσανάματα που είχε απο σκισμένα ξύλα τερμάτιζαν το υγρασιόμετρο στο 40%.
του πετάω 10 κιλά μπρικέτα βάζω τον κυκλοφορητή στους 80 και μόλις τους έπιασε του πέταξα 3 σακουλάκια από το καθαριστικό .μετά απο μια ώρα το 70% της πίσσας στην εστία είχε ασπρίσει. και ενώ στην αρχή με το που άνοιγε την πόρτα του γύρναγε καπνό τώρα είμαστε μια χαρά .τώρα τον περιμένει τρίψιμο !!!

θα ήθελα να ακούσω όμως αν σας έκανε δουλεία και στις δικές σας εστίες .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92011 από bill987
Απαντήθηκε από bill987 στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
Με αυτά τα καθαριστικά κάνουμε καμιά ζημιά στα τοιχώματα του λέβητα ???????????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92028 από guider
Απαντήθηκε από guider στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
Τι ζημια να κανει σε μεταλλο μισου ποντου και βαλε, λεω εγω τωρα...
Ομως αν κανει, θα το δεις..πολλα χρονια αργοτερα και δεν θα εισαι και σιγουρος οτι ειναι απ αυτο..

Γιωργος Καβαλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92360 από guider
Απαντήθηκε από guider στο θέμα Καθαρισμός πίσσας
Χαθηκαν ολοι απο δω... :(

Γιωργος Καβαλα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #92629 από GIANNHSK
Απαντήθηκε από GIANNHSK στο θέμα Καθαρισμός πίσσας

ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε: τελικά από όσους το προμηθευτήκατε στην έκθεση σας έκανε δουλεία ???εγώ προχθές πήγα σε ένα πελάτη που μου παραπονιόταν ότι το τζάκι άρχισε να μην αποδίδει και να καπνίζει .έχει πάρει ένα μοντέλο με κάθετους τουμποσωλήνες.
βάζω το κεφάλι στην εστία κοιτάω προς τα πάνω και έπαθα πλάκα .οι τρύπες κοντεύαν να κλείσουν .του ζήτησα να μου δείξει τα ξύλα στο υπόγειο. έβγαλα το υγρασιόμετρο και μέχρι και τα προσανάματα που είχε απο σκισμένα ξύλα τερμάτιζαν το υγρασιόμετρο στο 40%.
του πετάω 10 κιλά μπρικέτα βάζω τον κυκλοφορητή στους 80 και μόλις τους έπιασε του πέταξα 3 σακουλάκια από το καθαριστικό .μετά απο μια ώρα το 70% της πίσσας στην εστία είχε ασπρίσει. και ενώ στην αρχή με το που άνοιγε την πόρτα του γύρναγε καπνό τώρα είμαστε μια χαρά .τώρα τον περιμένει τρίψιμο !!!

θα ήθελα να ακούσω όμως αν σας έκανε δουλεία και στις δικές σας εστίες .


Κύριε Φιλιππακόπουλε πως μπορώ να προμηθευθώ αυτά τη σκόνη;Διαμένω στην Κεντρική Ελλάδα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ