Γολγοθάς!!! Η επιλογή λέβητα pellet στην Ελλάδα

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21429 από stratis 1
nikossarris έγραψε:
ξερεις κατι με τα τουμπο τα οριζοντια αν βουλωνουν γρηγορα??ευχαριστω


Καθε δευτερη μερα ισως και καθε μερα θα το επισκεπτεσαι για να τον τροφοδοτης με πυρηνοξυλο,και για να τραβας τις σταχτες απο την εστια οποτε θα τσεκαρεις αν χρειαζεται και καθαρισμα στα τουμπα .
Εξαρταται απο την υγρασια και γενικοτερα απο την ποιοτητα του υλικου που θα τον τροφοδοτης.
Υπολογησε οτι καθε 10 μερες περιπου θα χρειαζεται να ξυνης τα τοιχωματα και να περνας με βουρτσα τα τουμπα.
Να κοιταξεις τα τοιχώματα να ειναι ισια και να τα καθαριζεις ενω ειναι ζεστος η εν λειτουργια ο λεβητας γιατι φευγει η μαυριλα ποιο ευκολα.
Ο λεβητας που θα διαλεξεις να εχει δυο πορτες.
Τα τουμπα καθαριζονται ευκολα με δυο κινησεις με βουρτα που θα σου δωση μαζι με το λεβητα ο κατασκευαστης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21483 από Sp4wN

stavrosmet έγραψε: Sp4wN 2100 ton vesta ενδιαφερομε που τον βρηκεσ κανα τηλεφωνο ευχαριστω


Ειναι το προηγουμενο μοντελο το πρασινο αν εχεις ιδεα !! Ο κοκκινος ξεκιναει σε τιμες απο 2400 . Το βρηκα στον αντιπροσωπο της Βεροιας απο το ιντερνετ σε ενα διαφημιστικο φυλλαδιο αλλα προς το παρον το ψαχνω για τον καινουργιο !! Γινεται κινηση για ομαδικη παραγγελια μηπως και μπορεσουμε να γλυτωσουμε καποια χρηματα εδώ

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21500 από stavrosmet
τοσο τον βρηκα και εγω τον καινουριο με τον μοχλο καθαρισμου και το εχτρα μοτερ καυσησ σε κοκκινο χρωμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21539 από Sp4wN

stavrosmet έγραψε: τοσο τον βρηκα και εγω τον καινουριο με τον μοχλο καθαρισμου και το εχτρα μοτερ καυσησ σε κοκκινο χρωμα


Πλακα κανεις αδερφε ε ? Εγω σημερα πηγα και ρωτησα στο Βολο και μου πε 3200 με ΦΠΑ ... αν ειναι για τετοια τιμη πες μου που να παρω τηλεφωνο please !! Ειλικρινα δεν εχω πανω απο 8 ωρες που μου δωσε τιμη αν παιζουν τετοιες διαφορες μιλαμε για μεγαλη απατη στους εμπορους !!

Τεσπα δωσε μου οσο περισσοτερα στοιχεια σου ειναι ευκολο γιατι ενδιαφερονται και αλλα παιδια !!
Σ ευχαριστω πολυ :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21550 από kosmidis80

Sp4wN έγραψε:

stavrosmet έγραψε: τοσο τον βρηκα και εγω τον καινουριο με τον μοχλο καθαρισμου και το εχτρα μοτερ καυσησ σε κοκκινο χρωμα


Πλακα κανεις αδερφε ε ? Εγω σημερα πηγα και ρωτησα στο Βολο και μου πε 3200 με ΦΠΑ ... αν ειναι για τετοια τιμη πες μου που να παρω τηλεφωνο please !! Ειλικρινα δεν εχω πανω απο 8 ωρες που μου δωσε τιμη αν παιζουν τετοιες διαφορες μιλαμε για μεγαλη απατη στους εμπορους !!

Τεσπα δωσε μου οσο περισσοτερα στοιχεια σου ειναι ευκολο γιατι ενδιαφερονται και αλλα παιδια !!
Σ ευχαριστω πολυ :)


To βλεπεις παραλογο το 3200? 2400 που τον βρισκεται + 30-40% κερδος για τον εμπορο ποσο μας κανει?

Κοιτα στο αλλο τοπικ, σας συμβουλευω να κανετε το πιο απλο!

ΠΑΡΤΕ ενα τηλ ή πηγαινεται να βρειτε τον κατασκευαστη!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #21719 από Sp4wN

To βλεπεις παραλογο το 3200? 2400 που τον βρισκεται + 30-40% κερδος για τον εμπορο ποσο μας κανει?

Κοιτα στο αλλο τοπικ, σας συμβουλευω να κανετε το πιο απλο!

ΠΑΡΤΕ ενα τηλ ή πηγαινεται να βρειτε τον κατασκευαστη!!!


Εννοειται πως το βλεπω παραλογο αλλα ασυνηθιστο οχι δυστυχως .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ