Ξύλο: λύση απεξάρτησης από το πανάκριβο πετρέλαιο

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5680 από PARANOIA
Ξυλόσομπα από 15 ευρώ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5685 από KERBEROS

PARANOIA έγραψε: Ξυλόσομπα από 15 ευρώ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Καίει από ξύλα μέχρι σπίτι! :lol:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #5689 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
που να στείλω χρήματα για καμιά δεκαριά, να τις κάνω δώρο στη βουλή των Ελλήνων, να ζεστάνουμε λιγάκι τα παιδιά.. και να δούνε τι γίνεται λιγάκι παραέξω από κει που παίρνουν τις αποφάσεις...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6216 από Dimis
Καλησπέρα παιδιά. Έχω βάλει έναν ξυλολέβητα της αυστριακής εταιρίας FROLLING S3 TURBO με τον οποίο δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί μάλλον μου έχουν κάνει λάθος στο κύκλωμα με το δοχείο αδράνειας που έβαλα 1000 λίτρα. Όταν ζητάει το σπίτι πρώτα παίρνει από τον λέβητα το ζεστό νερό και αφού φτάσει μέχρι τους 60 βαθμούς αρχίζει και παίρνει σιγά σιγά από το δοχείο. Δηλαδή δεν εκμεταλλεύεται 100% το δοχείο με αποτέλεσμα να καίω πολύ πράμα. Επισυνάπτω αναλυτικά το κύκλωμα και αν έχει κάποιος γνώσεις ας με βοηθήσει γιατί με τον υδραυλικό δεν μπορούμε να βρούμε τι φταίει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6220 από Dimis
Καλησπέρα παιδιά. Έχω βάλει έναν ξυλολέβητα της αυστριακής εταιρίας FROLLING S3 TURBO με τον οποίο δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί μάλλον μου έχουν κάνει λάθος στο κύκλωμα με το δοχείο αδράνειας που έβαλα 1000 λίτρα. Όταν ζητάει το σπίτι πρώτα παίρνει από τον λέβητα το ζεστό νερό και αφού φτάσει μέχρι τους 60 βαθμούς αρχίζει και παίρνει σιγά σιγά από το δοχείο. Δηλαδή δεν εκμεταλλεύεται 100% το δοχείο με αποτέλεσμα να καίω πολύ πράμα. Επισυνάπτω αναλυτικά το κύκλωμα και αν έχει κάποιος γνώσεις ας με βοηθήσει γιατί με τον υδραυλικό δεν μπορούμε να βρούμε τι φταίει
C:\fakepath\Έγγραφο1.docx

C:\fakepath\Έγγραφο1.docx

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 2 Μήνες πριν #6222 από androutso
Δεν βγαζει το αρχειο.Παντος απο τα λιγα που ξερω πρωτα στελνεις στο δοχειο απο τον λεβητα και μετα περνεις απο το δοχειο στα σωματα.

ATMOS DC32S
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Dimis

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.093 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ