Ξύλο: λύση απεξάρτησης από το πανάκριβο πετρέλαιο

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2647 από dpas

γιαννης δελτα έγραψε: dpas θα με βγαλη την παναγια αυτος ολεβητας.Στειλε ενα σχεδιο απο την vissaman αν εχεις.


Δώσε ένα mail....

.. θα βάλεις δοχείο αδρανείας;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2733 από γιαννης δελτα

dpas έγραψε:

γιαννης δελτα έγραψε: dpas θα με βγαλη την παναγια αυτος ολεβητας.Στειλε ενα σχεδιο απο την vissaman αν εχεις.


Δώσε ένα mail....

.. θα βάλεις δοχείο αδρανείας;

Ολη μερα τρεχαμαι για την συνδεση. Τιποτε τελικα . Ο αντιπρωσοπος δεν ξερει καιθα μαθει την Τριτη. Δοχειο αδρανειας 800 λ. πισω απο το λεβητα θερμομεικτηκη της VIESSMANN στους 55β επιστροφες,δυοδη βαλβιδα για ψυξη του λεβητα VIESMANN. Dpas πισω στο λεβητα εχει 3 υποδοχες 1/2 ιτσας δεξια πανω-κατω και αριστερα πανω μια. Σε αυτην τη βαζεις? πανω κατω δεξια φανταζομαι η ψυξη? Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2736 από dpas

γιαννης δελτα έγραψε: Ολη μερα τρεχαμαι για την συνδεση. Τιποτε τελικα . Ο αντιπρωσοπος δεν ξερει καιθα μαθει την Τριτη. Δοχειο αδρανειας 800 λ. πισω απο το λεβητα θερμομεικτηκη της VIESSMANN στους 55β επιστροφες,δυοδη βαλβιδα για ψυξη του λεβητα VIESMANN. Dpas πισω στο λεβητα εχει 3 υποδοχες 1/2 ιτσας δεξια πανω-κατω και αριστερα πανω μια. Σε αυτην τη βαζεις? πανω κατω δεξια φανταζομαι η ψυξη? Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..


Όταν έγραψες ότι θα τον τοποθετήσεις σε 1-2 μέρες πραγματικά :cheer: γιατί τα πέρασα και εγώ...

... κάνε υπομονή....

.. σου στέλνω δύο (2) σχεδιαγράμματα που θα σου... λύσουν τα χέρια... :whistle:

...δες τα e-mail σου..........

... ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΛΕΒΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ...

........ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..................
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by dpas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2922 από kostantinos1

miller έγραψε: εχω βαλει δυο σκαστρες μια εισαγωγη μια επιστροφη δυο αυτοματα εξαεριστηκα και τον αυτοματο πληρωτη απ'ευθειας στο λεβητα. Διλαδη η βαλβιδα αυτοματης ψυξης τι παραπανω θα κανει? οχι βεβαια πως δεν θα βαλω και βαλβιδα αυτοματης ψυξης απλα τωρα το εχω ετσι

miller ποιο μοντελο εχεισ και ποσα τετραγωνικα καλυπτεις γιατι ειπες 4 ηλεκτροβανες ρωταω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3018 από miller
κατ'αρχας Χρονια πολλα. Λοιπον κωνσταντινε εχω σπιτι 240 m2 + υπογειο 120 m2 το οποιο εχει 3 σωματα και τα εχω για εκτονωση αλλα στην ουσια θερμαινω 120 m2 με τον 25 33. Γιατι ρωτας?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3037 από kostantinos1

miller έγραψε: κατ'αρχας Χρονια πολλα. Λοιπον κωνσταντινε εχω σπιτι 240 m2 + υπογειο 120 m2 το οποιο εχει 3 σωματα και τα εχω για εκτονωση αλλα στην ουσια θερμαινω 120 m2 με τον 25 33. Γιατι ρωτας?

χρονια πολλα miller ρωταω γιατι εγω εχω το μεγαλο μοντελο 3 σπιτια περιπου 85 μετρα και δεν μπορω να ζεσταθω και απορω εσυ με μικροτερο μοντελο πως τα καταφερες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.100 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ