Ξύλο: λύση απεξάρτησης από το πανάκριβο πετρέλαιο

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2402 από miller
ναι πρεπει να τα βιδωσεις περιπου τερμα ακρη ουτως ωστε οταν δεν φυσαει ο ανεμιστηρας να πεφτει απο μονο του. Οσο για τη λαμαρινα δεν καταλαβα τι σου ειπε τι στροβηλησμοι εφοσον ο ανεμιστηρας παιρνει τον αερα και τον στελνει στο επανω καπακι οποτε εφοσον ανοιγεις το καπακι να βαλεις ξυλα πρωτα εχεις πατησει το stop αρα ο ανεμιστηρας δε λειτουργει αρα στροβιλησμοι δεν υπαρχουν !!!!!!! Οποτε τι σου ειπε αυτος για στροβιλησμους??????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2403 από kostantinos1

miller έγραψε: ναι πρεπει να τα βιδωσεις περιπου τερμα ακρη ουτως ωστε οταν δεν φυσαει ο ανεμιστηρας να πεφτει απο μονο του. Οσο για τη λαμαρινα δεν καταλαβα τι σου ειπε τι στροβηλησμοι εφοσον ο ανεμιστηρας παιρνει τον αερα και τον στελνει στο επανω καπακι οποτε εφοσον ανοιγεις το καπακι να βαλεις ξυλα πρωτα εχεις πατησει το stop αρα ο ανεμιστηρας δε λειτουργει αρα στροβιλησμοι δεν υπαρχουν !!!!!!! Οποτε τι σου ειπε αυτος για στροβιλησμους??????

τι να σου πω στην αρχη μου ειπε να το πεταξω και μετα μου λεει αυτο αν και αμφιβαλω αν ξερει τι του γινεται αλλα τελως παντων ,να φανταστεις δεν ηξερε για αυτα τα παξιμαδια που μου λες .τις αυτονομιες πως τις εκανες εγω το αφησα ως ειχε το προγραμμα δηλαδη αυτονομια στον καθενα παιρνει μπρος φυσερο κανονικα και οταν σταματανε ολα κανει t-room για ολα αλλα εχω τρεις κυκλοφορητες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2406 από miller
για αυτονομια εχω 4 ηλεκτροβανες απο τις οποιεσ τη μια την εχω συνδεδεμενη με ενα θερμοστατη επαφης ουτω ωστε μολις παει να κανει υπερθερμανση ανοιγει και εκτονωνεται οποτε ουτε ανοιχτο δοχειο διαστολης ουτε βαλβιδα αυτοματης ψυξης. Τωρα οσο για τις υγροποιησεις που λετε εχω βαλει πριν τον κυκλοφορητη ενα ταφ της esbe το οποιο εχει επανω θερμοστατικη βαλβιδα και δεν αφηνει την θερμοκρασια του λεβητα να πεσει απο τους 65 oC και ουτε παθαινει θερμικο σοκ ολεβητας. Εσυ εχεις τετοιο πραγμα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2410 από kostantinos1

miller έγραψε: για αυτονομια εχω 4 ηλεκτροβανες απο τις οποιεσ τη μια την εχω συνδεδεμενη με ενα θερμοστατη επαφης ουτω ωστε μολις παει να κανει υπερθερμανση ανοιγει και εκτονωνεται οποτε ουτε ανοιχτο δοχειο διαστολης ουτε βαλβιδα αυτοματης ψυξης. Τωρα οσο για τις υγροποιησεις που λετε εχω βαλει πριν τον κυκλοφορητη ενα ταφ της esbe το οποιο εχει επανω θερμοστατικη βαλβιδα και δεν αφηνει την θερμοκρασια του λεβητα να πεσει απο τους 65 oC και ουτε παθαινει θερμικο σοκ ολεβητας. Εσυ εχεις τετοιο πραγμα?

αυτο που εκανες ειναι καλη μαγγια εγω θα το κανω του χρονου που θα βαλω και δοχειο αδρανειας το μονο που θελω για την ωρα να ρυθμισω αυτο το κλαπε ασε και ο ηλεκτρολογος που εχω μου ειπε θα μου φτιαξει μερικα εξτρα προγραμματακια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2413 από miller
φιλε αν επιτρεπεται ποσο τον πηρες και ποσο σε πηρε ο υδραυλικος για τη συνδεση?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2414 από γιαννης δελτα

miller έγραψε: για αυτονομια εχω 4 ηλεκτροβανες απο τις οποιεσ τη μια την εχω συνδεδεμενη με ενα θερμοστατη επαφης ουτω ωστε μολις παει να κανει υπερθερμανση ανοιγει και εκτονωνεται οποτε ουτε ανοιχτο δοχειο διαστολης ουτε βαλβιδα αυτοματης ψυξης. Τωρα οσο για τις υγροποιησεις που λετε εχω βαλει πριν τον κυκλοφορητη ενα ταφ της esbe το οποιο εχει επανω θερμοστατικη βαλβιδα και δεν αφηνει την θερμοκρασια του λεβητα να πεσει απο τους 65 oC και ουτε παθαινει θερμικο σοκ ολεβητας. Εσυ εχεις τετοιο πραγμα?

Φιλε Miller .Εαν γινει διακοπη ρευματος τι θα κανεις χωρις βαλβιδα αυτοματης ψυξεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.112 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ