Αγορά Pellet

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147935 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Re:Αγορά Pellet

thomas έγραψε:

BLACKBIRT έγραψε: Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο στην αγορά της Δράμας ,μόνο ένας πουλούσε αυτά τα πέλλετ αλλά μου φάνηκαν λιγάκι ακριβά και κατέληξα στην εγγυημένη λύση του schweighofer !!!
Μετά σου λέει βοήθα ελλήνικές εταιρίες.

ε ναι ακριβα ειναι 260 το ΑΛΦΑ το Α1,τοσο πωλουνται περιπου και τα schweighofer,στην εκθεση στη Θεσ/κη 260 πωλουσαν το schweighofer με το ΦΠΑ

Εμενα μου έπεσε φυλλάδιο στο χέρι από alfa wood group τιμή για grune holz a1. 242.alfa το πράσινο 224.το ple 218. βιομηχανικό 210.τιμές με το φπα.
Last edit: 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν by kosi.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147947 από Jole
Απαντήθηκε από Jole στο θέμα Re:Αγορά Pellet

kosi έγραψε:

thomas έγραψε:

BLACKBIRT έγραψε: Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο στην αγορά της Δράμας ,μόνο ένας πουλούσε αυτά τα πέλλετ αλλά μου φάνηκαν λιγάκι ακριβά και κατέληξα στην εγγυημένη λύση του schweighofer !!!
Μετά σου λέει βοήθα ελλήνικές εταιρίες.

ε ναι ακριβα ειναι 260 το ΑΛΦΑ το Α1,τοσο πωλουνται περιπου και τα schweighofer,στην εκθεση στη Θεσ/κη 260 πωλουσαν το schweighofer με το ΦΠΑ

Εμενα μου έπεσε φυλλάδιο στο χέρι από alfa wood group τιμή για grune holz a1. 242.alfa το πράσινο 224.το ple 218. βιομηχανικό 210.τιμές με το φπα.


Σε ποια περιοχη;;;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147950 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Re:Αγορά Pellet

Jole έγραψε:

kosi έγραψε:

thomas έγραψε:

BLACKBIRT έγραψε: Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο στην αγορά της Δράμας ,μόνο ένας πουλούσε αυτά τα πέλλετ αλλά μου φάνηκαν λιγάκι ακριβά και κατέληξα στην εγγυημένη λύση του schweighofer !!!
Μετά σου λέει βοήθα ελλήνικές εταιρίες.

ε ναι ακριβα ειναι 260 το ΑΛΦΑ το Α1,τοσο πωλουνται περιπου και τα schweighofer,στην εκθεση στη Θεσ/κη 260 πωλουσαν το schweighofer με το ΦΠΑ

Εμενα μου έπεσε φυλλάδιο στο χέρι από alfa wood group τιμή για grune holz a1. 242.alfa το πράσινο 224.το ple 218. βιομηχανικό 210.τιμές με το φπα.


Σε ποια περιοχη;;;

Θεσσαλονίκη
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Jole

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #147951 από etsa67
Απαντήθηκε από etsa67 στο θέμα Re:Αγορά Pellet
Το βιομηχανικό πέλλετ της alfa είναι φθηνό και πολύ αποδοτικό. Καθάρισμα της σχάρας του καυστήρα κάθε 30 σακιά.

Στάθης Μηχανολόγος Μηχανικός

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148006 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Αγορά Pellet
Παιδια μην γελασετε σοβαρα ρωταω!
Υπαρχει κανεις που να πουλαει καλο πιστοποιημενο πελλετ με κατω απο 200 ευρω τον τονο?
Με πηρε ενας ξαδελφος τηλ. με πηρε και ο κουμπαρος να τους βρω πελλετ (επειδη καποτε ασχολιομουν με το φορουμ εδω) και μιας και περιμενουν φθηνο πετρελαιο φετος με ρωτησαν αν ξερω τιποτα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #148010 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Αγορά Pellet
μ αρεσει που το θες και πιστοποιημενο :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ