Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148007 από Vaggelis2511
σήμερα είχα πάρει τηλέφωνο για να δώσω παραγγελία. ευτυχώς ήταν εκτός δικτύου. μπήκα στο site και είδα το συγκεκριμένο ποστ. την ώρα εκείνη με πήρε πίσω ο τύπος από την pellet-athens. τον ρώτησα τι πρέπει να κάνω για να παραγγείλω και έσκασε το παραμύθι της κατάθεσης!!!
δυστυχώς συνεχίζουν το παιχνίδι τους και κανείς από τους υπεύθυνους δεν κάνει κάτι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148008 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr
εδω κοιτανε πως θα μας μας τα παρουν ...τωρα αμα μας περνει κανα ψιλο και κανας αλλοσ ...σιγα μην ασχοληθουνε

καλα καλα κανεις παντως και επαναφερεις την υπενθιμιση για οσους διαβαζουν :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148011 από PAPADAKIS

Vaggelis2511 έγραψε: σήμερα είχα πάρει τηλέφωνο για να δώσω παραγγελία. ευτυχώς ήταν εκτός δικτύου. μπήκα στο site και είδα το συγκεκριμένο ποστ. την ώρα εκείνη με πήρε πίσω ο τύπος από την pellet-athens. τον ρώτησα τι πρέπει να κάνω για να παραγγείλω και έσκασε το παραμύθι της κατάθεσης!!!
δυστυχώς συνεχίζουν το παιχνίδι τους και κανείς από τους υπεύθυνους δεν κάνει κάτι.


Τώρα σου κάνει τον ευγενικό, με το που θα τα σκάσεις σε βάζει στις ανεπιθύμητες κλήσεις ,πάει τράπεζα σηκώνει τα λεφτά σου και πάει γιά ουζάκι στην Παραλία Ωροπού να πιεί ένα στην υγεία του κορόιδου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148018 από mikel
Απαντήθηκε από mikel στο θέμα Καταγγελία εξαπατηθέντων pellet-athens.gr
Παραδοση σε 4 με 5 μερες προκαταβολη το 50 % και το αλλο 50% με την παραδοση .
Ποιος και τι να κάνει κάτι? Οποιος έχει το καταθετηριο της τράπεζας να πάρει την δίωξη οικονομικού εκληματος και οσο γίνεται πιο γρήγορα .
Αυτα .....
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by mikel.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #148057 από nikos513
pellet-athens.gr/index.html ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΔΩΣΑ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑΝ ΛΟΥΗΣ ΑΠΑΝΤΕΣ.ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΣΑΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΠΙΣΤΩΣΗΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 076/001152-52 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥΛΗΣ ΦΩΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΛΑΙΕΙ.ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΓΑΔΑ ΣΤΟΝ 13 ΟΡΟΦΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ Ε Π Ω Ν Υ Μ Α!!!!!!ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΟΙ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΕ!!!ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 50 ΕΞΑΠΑΤΗΜΕΝΟΥΣ ΟΙ 15 Μ Ο Ν Ο ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ!!!(ΥΠΟΨΙΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ Τ Ι Π Ο Τ Α ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ!!)
Last edit: 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν by nikos513.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148782 από stratri1
Η ιστοσελίδα είναι ακόμα σε λειτουργία. Φαντάζομαι και τα τηλέφωνα. Εγώ είδα πρώτα τις "φανταστικές" τιμές και μετά είδα το θέμα αυτό.
Να σημειώσω ότι αυτά τα χρήματα που θα έχανα (ή που έχασαν τα μέχρι τώρα θύματα) δεν είναι χρήματα που μου περισσεύουν. Αν μου περίσσευαν θα άναβα καλοριφέρ!!! Αυτό κάνει το αδίκημα, ακόμα πιο βαρύ.

Ευχαριστώ energ για την ενημέρωση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ