Grune holz wood pellet Alfa Wood

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148753 από lefterismega
Απαντήθηκε από lefterismega στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood

πανουτσος έγραψε: Καλησπέρα σας πιστεύω ότι η τιμη του Α1 πελλετ της συγκεκριμένης εταιρίας δεν ειναι ανταγωνιστική με του Αυστριακου στην αθηνα. Το Leroy merli πουλά το Αυστριακό 4,26 το σακί ,το Praktiker το Ελληνικό Α1 της Alfa wood 4,29. Δεν βλέπω και τον Έλληνα βιομηχάνο να συμμερίζεται την οικονομικη κρίση των συμπατριωτών


Μάλλον κάποιο λάθος κάνεις φίλε μου .... στο Praktiker το Alfa wood έχει 3,49€...
Τώρα για το ότι ο Έλληνας βιομήχανος δεν συμμερίζεται ... έχεις δίκιο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148762 από πανουτσος
Απαντήθηκε από πανουτσος στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood

lefterismega έγραψε:

πανουτσος έγραψε: Καλησπέρα σας πιστεύω ότι η τιμη του Α1 πελλετ της συγκεκριμένης εταιρίας δεν ειναι ανταγωνιστική με του Αυστριακου στην αθηνα. Το Leroy merli πουλά το Αυστριακό 4,26 το σακί ,το Praktiker το Ελληνικό Α1 της Alfa wood 4,29. Δεν βλέπω και τον Έλληνα βιομηχάνο να συμμερίζεται την οικονομικη κρίση των συμπατριωτών


Μάλλον κάποιο λάθος κάνεις φίλε μου .... στο Praktiker το Alfa wood έχει 3,49€...
Τώρα για το ότι ο Έλληνας βιομήχανος δεν συμμερίζεται ... έχεις δίκιο

3,49 είχε το πελλετ της alfawood κατηγορίας Α2 εχω την αποδείξει αγορας απο το praktiker που βρίσκεται στη βουλιαγμενης πείρα τέσσερα σακιά για test

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148789 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Μαλιστα.
Υποθετικο σεναριο.Στην Ελλαδα του 2015 βρισκεται καποιο Ελληνικο εργοστασιο που βγαζει αυτοκινητα ιδια με τη Mercedes σε αντιστοιχη τιμη κι εμεις κατηγορουμε το εργοστασιο οτι τα εχει ακριβα και παμε και αγοραζουμε το Μercedes για να τιμωρησουμε τον κακο Ελληνα επιχειρηματια! :woohoo: :woohoo:
Να γελασω ή να κλαψω αραγε;

Υ.Γ.
Θα συγκρατηθω γι ακομα μια φορα για να μη γραψω αυτα που πραγματικα μου 'ρχονται στο μυαλο.
Θα πω μονο το εξης.
Συμμαζευτειτε και σκεφτειτε σοβαρα.Η πατριδα μας εχει ολους αναγκη.

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148877 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
To παράδοξο σε όλη την ιστορία είναι ότι οι τιμές πέλλετ δεν ακολούθησαν την τιμή του πετρελαίου. Όσο το πουλαγαν πέρσι στην αττική το ίδιο πουλάνε και τώρα, μην πω και ακριβότερα.
Δεν μας λένε το σκεπτικό τους να το καταλάβουμε και εμείς..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148883 από theoilia
Απαντήθηκε από theoilia στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
φαντάζομαι η δικαολογία θα είναι η αυξημένη φορολογία...Αλλά το ότι έπεσε το κόστος μεταφοράς,οι εργοδοτικές εισφορές και κάποια άλλα δεν υπολογίζονται στην τιμή

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #148885 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Grune holz wood pellet Alfa Wood
Το μόνο που μετανιώνω είναι που δεν έβαλα μία υδραυλική ξυλόσομπα τελικά..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.079 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ