Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137170 από g.m.aeroporos
Απαντήθηκε από g.m.aeroporos στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Και με την ευκαιρία. Κύριε Διαχειριστά του BLOG, παρακαλώ διαβιβάστε στην εταιρία CRETA PELLET HELLAS, ΑΦΜ 800447820, με έδρα την Φοινικιά ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ, ότι ακόμα στο Χαϊδάρι περιμένουμε τις δυο παλέτες πέλετ που έχουμε ήδη πληρώσει με κατάθεση στην Τράπεζα ΠΕΙΡΑΙΩΣ, Υποκατάστημα Χαιδαρίου (όποιος επιθυμεί το αποδεικτικό, μπορώ να του το επιδείξω). Προσέξτε, σύμφωνα με την προσφορά στο Ιντερνετ πρέπει να μου στείλουν 2,5 περίπου τόννους πέλλετ.
Επειδή το πράγμα έχει αρχίσει να σοβαρεύει (για μένα τουλάχιστον) παρακαλώ πολύ αν υπάρχει κάποιος που να μπορεί να με βοηθήσει, να παρέμβει, διότι για μένα έχουν παραβιαστεί τα συναλλακτικά ήθη, έχουν καταχραστεί την εμπιστοσύνη μου καθώς επίσης και την καλή μου πίστη. Με έκαναν να ντρέπομαι να δώ τους υπόλοιπους ένοικους της πολυκατοικίας που μένω, γιατί με θεωρούν κορόιδο που έδειξα εμπιστοσύνη σε έναν απατεώνα. Επιπρόσθετα, θα ήθελα να τονίσω ότι ήδη εκκρεμεί καγγελία που έκανα στο ΣΔΟΕ καθώς επίσης και στην Αστυνομία (Υπηρεσία Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος), για την εν λόγω υπόθεση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137172 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

mastoras έγραψε: Γιατί δεν ζητάτε να πάρετε το πέλλετ [εμπόρευμα] για την αξία των χρημάτων που έχετε δώσει, και ζητάτε τα χρήματα πίσω ?

Επίσης την στιγμή που υπάρχει τελικά η εταιρία και λειτουργεί, εδώ, στην Κρήτη, και όχι στην Βουλγαρία όπως είχε ακουστεί. Γιατί δεν πηγαίνει ένας εκπρόσωπος σας στο Ηράκλειο να διευθετήσει το θέμα ?


Δημήτρη ισως δεν παρακολουθείς την συζήτηση.

Λοιπον για να συνοψίσουμε οι τυποι δεν απαντουν σε γνωστά τηλέφωνο. Βεβαια εχω να παρω αρκετές ημερες εγω προσωπικά.

Σε οσουν απαντήσαν τελευταια λένε οτι δεν ξερουν για καμμια προκαταβολή και καμμιά παραγγελία.

Επιπλεον ο κ. Βασίλης εχει παει στο Ηρακλειο και εχει προσπαθησει να τους βρεί αλλα ματαια.

Το τηλεφωνο που απαντούν είναι κινητό πως καποιος θα μπορουσε να τους βρει στο Ηράκλειο?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137201 από KRASOULIOS
Απαντήθηκε από KRASOULIOS στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

jnet έγραψε:

mastoras έγραψε: Γιατί δεν ζητάτε να πάρετε το πέλλετ [εμπόρευμα] για την αξία των χρημάτων που έχετε δώσει, και ζητάτε τα χρήματα πίσω ?

Επίσης την στιγμή που υπάρχει τελικά η εταιρία και λειτουργεί, εδώ, στην Κρήτη, και όχι στην Βουλγαρία όπως είχε ακουστεί. Γιατί δεν πηγαίνει ένας εκπρόσωπος σας στο Ηράκλειο να διευθετήσει το θέμα ?


Δημήτρη ισως δεν παρακολουθείς την συζήτηση.

Λοιπον για να συνοψίσουμε οι τυποι δεν απαντουν σε γνωστά τηλέφωνο. Βεβαια εχω να παρω αρκετές ημερες εγω προσωπικά.

Σε οσουν απαντήσαν τελευταια λένε οτι δεν ξερουν για καμμια προκαταβολή και καμμιά παραγγελία.

Επιπλεον ο κ. Βασίλης εχει παει στο Ηρακλειο και εχει προσπαθησει να τους βρεί αλλα ματαια.

Το τηλεφωνο που απαντούν είναι κινητό πως καποιος θα μπορουσε να τους βρει στο Ηράκλειο?

Μήπως στις εγκαταστάσεις της εταιρίας;;;
Λέω εγώ τώρα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137202 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Ο κ. Βασίλης πήγε εκεί που νοικιάζαν αλλα είχαν φυγει.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137204 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Ρε παιδιά επειδή εγώ μένω Ηράκλειο πως μπορώ να βοηθήσω?
Ο κ.Βασίλης δεν πήγε στις εγκαταστάσεις τους.
Γιατί δεν τους βρήκε?
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 6 Μήνες πριν #137205 από GGEOR7777
Απαντήθηκε από GGEOR7777 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Sorry τώρα το διάβασα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.118 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ