Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136195 από NIKO S
Απαντήθηκε από NIKO S στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

pineli έγραψε: Mε λένε Αντώνη.Τι άλλο θέλεις να μάθεις;Από ότι είδα στο προφίλ σου άντρακλα δεν βλέπω άλλη πληροφορία για σένα μόνο ότι σε λένε Δημήτρη.


Και τώρα που δε είστε ανώνυμοι θα πάτε για καφέ...ή θα του κάνεις to τραπέζι πάλι σε έξοδα θα μπεις; Να έρθω και εγώ ; με λένε Νίκο , τη γυναίκα μου Ασπασία ,τη πεθερά μου Μερόπη τη κουνιάδα μου Μαρία το μπατζανάκη μου Σωτήρη......
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136196 από NIKO S
Απαντήθηκε από NIKO S στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

1821abgd@gmail.com έγραψε: Είμαστε τόσο σίγουροι γιατί έχουμε καεί οι κατηγορίες δεν είναι αβάσιμες.ΑΥΤΟΙ που καταγγέλλουμε ξέρουν το όνομα μας και αν ήταν εντάξει όπως υποστηρίζεις θα απαντούσαν στα τηλέφωνα,τι περιμένουν να κάνουν είσοδο?


Πλάκα κάνεις ρε φίλε και εσύ . στην είσοδο είσαι ακόμα .....αφού την έχουν κάνει...
απλά δεν έχουν βάλει αντηλιακό . Μην ακούς και μη φοβάσαι τίποτα μάλλον το αντριλίκη του περιορίζεται στο χώρο του καβάλου τους ....
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136198 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Κρίμα πάντως αν μια ακόμα Ελληνική επιχείρηση μπορεί να έφαγε ¨κανόνι¨. Εγω όσες φορές συνεργάστηκα μαζί τους ήταν άψογοι.. Εγω αυτό εχω να πω..
Από εκει και περά συμπάσχω με το συμοφουριτη που εχει χάσει τα χρήματα του, και πιστεύω ότι θα δικαιωθεί.
Καλό είναι οι χαρακτηρισμοί να αποφεύγονται. Εφόσον απευθύνθηκε στην δικαιοσύνη θα πάρει η υποθεση τον δρομο της.
Δεν χρειάζεται να σφάζεστε με το ποιος είναι ο καθένας μας, επώνυμος η ανώνυμος δεν εχει σημασια.
Αντε καλη μας μερα και υπομονη, ερχετε ζεστο Σ/K


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136200 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
electron σύμφωνα με πληροφορίες τα χρήματα [το ποσό των 10.000ευρώ] προ λίγων ημερών έχουν κατατεθεί σε λογαριασμό.
Είναι πολύ νωρίς να μιλάμε για απάτη, πόσο μάλλον που δημοσιοποιήθηκε το θέμα με τον χειρότερο τρόπο. Αν ήμουν στην θέση των τρομαγμένων που φοβούνται μήπως έχουν χάσει τα λεφτά τους, το τελευταίο πράγμα που θα έκανα, ήταν να συκοφαντώ, να δυσφημίζω και να καταγγέλλω στα φόρουμ το πρόβλημα μου.

Είναι τόσο μικρό το χρονικό διάστημα της συναλλαγής, που ούτε αγωγή μπορεί να γίνει.

Η εν λόγω βιοτεχνία έχει παράγει και διαθέσει 2-3 χιλιάδες τόνους πέλλετ, που πήγαν σε εκατοντάδες ευχαριστημένους καταναλωτές.....από ότι φάνηκε εδώ μέσα στο φόρουμ τουλάχιστον.

Είναι σχεδόν αδύνατον να βαρέσει κανόνι για 10000 ευρώ.........εκτός εάν "παίζει" κάτι άλλο χοντρότερο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136203 από Mikekmn
Απαντήθηκε από Mikekmn στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Βάλε και άλλα 1300 από εμένα (και βασικά ξέρω και άλλους 2 από την γειτονιά μου που δεν ασχολούνται με το site και περιμένουν και αυτή μια ανάλογη ποσότητα), πάμε σε μεγαλύτερο ποσό.
Επιπλέον μια συναλλαγή που έχει καθυστερήσει δεν λέει κάτι, το γεγονός πως δεν ΜΙΛΑΕΙ λέει πολλά. Πάντως συμφωνώ για το ποσό, δεν μπορεί ο άλλος να καταστρέψει τη ζωή του για καμιά 30000. Από το αρχικό ψάξιμο του δικηγόρου μου,έχει προσωπική περιουσία και είναι σίγουρος ότι ο τρόπος που το έχουνε (φανερή εξαπάτηση και προκατασκευασμένο κανόνι έχοντας πάρει παραγγελίες ) θα οδηγήσει σε ατομικές ευθύνες κτλ.
Τα λεφτά που θα πληρώσει σε δικηγόρους για τα μπες βγες σε δικαστήρια-εγγυήσεις κτλ. είναι περισσότερα σε βάθος χρόνου (για εμένα τα έχω ξεγράψει τα λεφτά)
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν #136204 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Οι καταγγελίες να βγαίνουν επώνυμα με αποδεικτικά στοιχεία στη διαχείριση αλλιώς να διαγράφονται τα ποστ.
Δεν είπα ότι αμφιβάλω για τις πρώτες καταγγελίες αλλά από εδώ και πέρα όποιος θέλει μπορεί να ανοίγει όσους λογαριασμούς ανώνυμους θέλει και να γράφει ότι θέλει .
Σκοπός του φόρουμ είναι η σωστή ενημέρωση και τίποτε άλλο...
Last edit: 9 Χρόνια 8 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ