Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139362 από giannhs123
Απαντήθηκε από giannhs123 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
αφου δεν καταλαβενεται οτι σας επιασε κοροιδα δυο τυποι που δεν τους εχετε ξαναδει,αμερικανακια σας περασαν,λυπαμαι δηλαδη αλλα ετσι ειναι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139366 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Συμφωνώ με τον Στρατή ας βγει ο Χάρης στο forum αν είναι "καθαρός" δεν έχει να φοβηθεί τίποτα και κανεναν...


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139376 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

electron έγραψε: Συμφωνώ με τον Στρατή ας βγει ο Χάρης στο forum αν είναι "καθαρός" δεν έχει να φοβηθεί τίποτα και κανεναν...


Αν ηταν καθαρός θα είχε βγει εδώ και μερικούς μηνες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139394 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

stratis 1 έγραψε:

electron έγραψε: Συμφωνώ με τον Στρατή ας βγει ο Χάρης στο forum αν είναι "καθαρός" δεν έχει να φοβηθεί τίποτα και κανεναν...


Αν ηταν καθαρός θα είχε βγει εδώ και μερικούς μηνες


Του το είπα και εγω σημερα να βγεί και να τα πεί και μου είπε οτι δεν θελει να απανταει στον καθενα ξεχωριστά.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139405 από 1821abgd@gmail.com
Γιωργο καλησπερα απο οτι φαινετε ο Χ. Β. συνεχιζει να μας δουλευει κανονικα,αφου λοιπον δεν εχει καμια σχεση με την απατη οπως ισχυριζετε ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕΣ γιατι δεν απαντουσε στις κλησεις μου εγω με αυτον μιλαγα και με αυτον εκλεισα την παραγγελια για ποιο λογο αραγε εμφανιζετε τωρα΄? που αποσκοπει και αν νομιζει οτι ειναι καθαρος ας μου κανει μυνηση για συκοφαντια,απο την κινιση του αυτη φαινεται οτι παρακολουθουσε το φορουμ, Γιατι εφοσον ηταν καθαρος δεν απαντουσε στις δκες σου κλησεις?Ο φακελος εχει φτασει στον εισαγγελεα και καθε μερα εμφανιζονται και νεα θυματα δεν νομιζω οτι πρεπει να κρυφτει πισω απο τα αρχικα του ασ με παρει ενα τηλ εφοσον ειναι ενταξει ,,,αλλα δεν το νομιζω οπως και να εχει Χ. Β. και ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ και στου βοδιου το κερατο να χωθειτε καπως θα σας βρω
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet. Αιτία: Αιτημα απο θιγομενο για αφαιρεση του ονοματος του

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139417 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

1821abgd@gmail.com έγραψε: Γιωργο καλησπερα απο οτι φαινετε ο Χ. Β. συνεχιζει να μας δουλευει κανονικα,αφου λοιπον δεν εχει καμια σχεση με την απατη οπως ισχυριζετε ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΗΝΕΣ γιατι δεν απαντουσε στις κλησεις μου εγω με αυτον μιλαγα και με αυτον εκλεισα την παραγγελια για ποιο λογο αραγε εμφανιζετε τωρα΄? που αποσκοπει και αν νομιζει οτι ειναι καθαρος ας μου κανει μυνηση για συκοφαντια,απο την κινιση του αυτη φαινεται οτι παρακολουθουσε το φορουμ, Γιατι εφοσον ηταν καθαρος δεν απαντουσε στις δκες σου κλησεις?Ο φακελος εχει φτασει στον εισαγγελεα και καθε μερα εμφανιζονται και νεα θυματα δεν νομιζω οτι πρεπει να κρυφτει πισω απο τα αρχικα του ασ με παρει ενα τηλ εφοσον ειναι ενταξει ,,,αλλα δεν το νομιζω οπως και να εχει Χ. Β. και ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ και στου βοδιου το κερατο να χωθειτε καπως θα σας βρω


Την επομενη φορά που θα με παρει θα προσπαθησω αν το θελει να σε καλέσω και να κανουμε ενα conference για να μιλησουμε οι 3 μας μπας και βγει καποια ακρη.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ