Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139271 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Δεν το λέω για σένα (είμαι σίγουρος πως το καταλαβαίνεις και δεν παρεξηγείς).
Γιατί δηλαδή να χρειάζονται επαφές-γνωριμίες κάποιου, για να κινητοποιηθούν αυτοί οι αξιότιμοι κύριοι και να κάνουν τη δουλειά τους;
Κι αν δηλαδή δεν είναι 100.000, αλλά 70.000 (τυχαίο νούμερο), θα περιμένουν να πιάσουμε εξαψήφιο για να τελειώσει αυτή η ιστορία και να μην την πατήσουν κι άλλοι;
Υ.Γ.: Ο Σπάθας σφύριξε τη λήξη, ο Δημητρόπουλος παίρνει τη σκυτάλη. :angry:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139274 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

tas έγραψε: Δεν το λέω για σένα (είμαι σίγουρος πως το καταλαβαίνεις και δεν παρεξηγείς).
Γιατί δηλαδή να χρειάζονται επαφές-γνωριμίες κάποιου, για να κινητοποιηθούν αυτοί οι αξιότιμοι κύριοι και να κάνουν τη δουλειά τους;
Κι αν δηλαδή δεν είναι 100.000, αλλά 70.000 (τυχαίο νούμερο), θα περιμένουν να πιάσουμε εξαψήφιο για να τελειώσει αυτή η ιστορία και να μην την πατήσουν κι άλλοι;
Υ.Γ.: Ο Σπάθας σφύριξε τη λήξη, ο Δημητρόπουλος παίρνει τη σκυτάλη. :angry:

Δυστυχως στην Ελλαδα, χωρίς πιέσεις και χωρις γνωριμίες δεν γινεται τίποτα.
Στην υποθεση αυτη εδω : www.zougla.gr/kosmos/article/8esaloniki-...u-eksapatise-eteries
, για να γινει δράση εγιναν πιέσεις. Κάποιος πηρε πρωτοβουλία, καποιος δραστηριος εισαγγελεας ανελαβε δράση και πιαστηκαν. Γνωρίζω τα ατομα αυτά, καθοσον εκανα ραντεβου- μου ζητουσαν πελλετ. Γλυτωσα- Εφαγαν απο αλλους... Αυτοι οι αλλοι πιεσαν και να το αποτελεσμα.
Αν διαβασεις προσεκτικά, εγινε δημοσιευση για να βρουν και άλλα θύματα.
Για ποιον λογο, αναρωτηθηκες ?
Για να ειναι μεγαλο το ποσον της απατης- για να στοιχειοθετηθει αφαλεστερα το αδίκημα.
Γιατί αν σήμερα τακτοποιησουν τις οφειλες, η Αστυνομια και ο εισαγγελέας ειναι ελαφρως εκτεθειμένοι.
Εισεπραξαν δηλαδη προκαταβολες για εμπορευμα και εκτελεσαν την παραγγελια- απλά για ανωτερη βια ειχαν καθυστερηση.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139275 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Αυριο στην εφημεριδα Real News εχω προκαλεσει δημοσιευμα για το λαθρεμποριο απο Βουλγαρία.
Αποτελεσμα προσωπικων μου γνωριμιων και πιέσεων ειναι και αυτό.

Πιστευεις οτι αν ημουν αναμεσα στους εξαπατηθέντες δεν θα ειχα προκαλεσει επεμβαση Οικονομικου εισαγγελέα ?

Θα ειχα στησει αντίσκηνο εξω απο το γραφειο της κας Ραϊκου. (δεν ξερω αν τυχον εχει αντικατασταθεί. Στην Αλεξανδρας ειναι - ειχα παει πριν 2 χρονια για αλλο θεμα- ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΑΝ ΠΑΤΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ???)


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Nasikas.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139350 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Σημερα είχα τηλεφωνο απο τον Χαρη της Creta για πρωτη φορά μετά τον Μαιο και μου είπε οτι δεν εχει καμμια σχεση με την υποθεση της απατης μια και ειχε ηδη αποχωρήσει.

Σεβομενος την αποψη του θα αντικαταστησω το ονοματεπωνυμο του με τα αρχικά του σε αυτό το θέμα μια και μου το ζητησε γιατι αν ειναι αληθεια τοτε δυσφημειται.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139358 από giannhs123
Απαντήθηκε από giannhs123 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
ακομα ψαχνεστε για την creta pellet,οτι και να λετε τελειωσε,αλλη φορα να μαθετε πρωτα το εμπορευμα και μετα το χρημα.πρωτα γαμ.....την πουτανα και μετα πληρωνουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139359 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Αφου ειναι ετσι,γιατι δεν απαντησε μεσω του φορουμ ειτε σαν κρετα ειτε σαν Χαρης,στις κατηγοριες του Βασιλη,εδω και μηνες?
Ποιος διαχειριζεται το λογαριασμο που μπαινουν τα λεφτα ?

Μηπως σε λιγες μερες ξεκιναει η παραγωγη πυρηνοξυλου στη Κρητη οποτε 'λεμε' οτι η βιοτεχνια ηταν σε αλλα χερια γιαυτο εγιναν αυτα που εγιναν και ΤΩΡΑ θα ξανααναλαβω εγω και θα αποζημιώσω τους πελατες με δικα μου χρηματα??
Ρε Χαρη............μας περνας για Αμερικανακια??
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": electron

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ