Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139198 από electron
Απαντήθηκε από electron στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
Κύριοι
1) Παρακαλώ πολυ να σταματήσουν τα γερμανικά, εδώ είναι ΕΛΛΗΝΙΚΟ φόρουμ. *(και εγω γνωρίζω 3 γλώσσες οκ, να αρχίσω και εγώ να γράφω?)
2) Διαβάζω με προσοχή τα παραπάνω και εχω να πω (γνώμη μου πάντα) ότι ειναι λάθος να ζητάμε ευθύνες στον διαχειριστή Jnet , καθώς δεν μπορεί να γνωρίζει ο ίδιος το πως ένας επαγγελματίας μπορεί να λειτουργήσει και να εξελιχθεί. Συνεπώς δεν εχει καμια ευθύνη.
Ευθύνη θα ειχε αν και εφόσον συνέχιζε να διαφημίζει τον Creta καθως έχουν αναφερθεί από πολλά (κυρίως νεα μελη) οτι ο τελευταίος παρακρατεί τις προκαταβολές χωρίς να δίνει το προϊόν και συνεχίζει την δράση του. {περιμενουμε την Ελληνική δικαιοσύνη, δεν μπορεί πια σε ενα κρατος που θελει να παει μπροστα και να βγει απο τα μνημόνια, να μενει άπραγο_}
3) Οι διαπληκτισμοί δεν οδηγούν πουθενά, αντίθετα χαλάνε την εικόνα των ατόμων που τις ξεκινούν. Καλο είναι λοιπόν να αποφεύγονται, και να ξέρετε οτι στο φόρουμ (το οποίο ειναι και ενας "δημόσιος τοίχος" συνεπώς στην κοινωνία του ίντερνετ) μπαίνουν και άνθρωποι επίπεδου και ενημερώνονται ας μην λοιπον τους "ξενερώνουν" οι συμπεριφορές ορισμένων (οποίος εχει την μυγα, ξέρετε.._)


"Η τεχνητή νοημοσύνη δεν μπορεί να κερδίσει τη φυσική ηλιθιότητα..."
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
"κάτοχος Mavil Primus 25"
Last edit: 9 Χρόνια 5 Μήνες πριν by electron.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Nasikas, γιαννης-δραμα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139208 από 1821abgd@gmail.com
Καλησπερα σε ολους παιδια συμφωνω με τον electron ο ΓΙΩΡΓΟΣ ισα ισα που βοηθησε σε αυτο το θεμα με οποιο τροπο μπορουσε. Εγω αυτο το θεμα το ανοιξα πριν τρεις μηνες για να βοηθησω αλλους ανθρωπους να μην παθουν οτι επαθα και εγω. Στην αρχη βεβαια υπηρχαν καποιοι αρνητικοι που νομιζαν οτι εχουμε καποιο συμφερον και δυσφημιζουμε την Creta pellet Hellas. Βεβαια μετα σταματησαν να γραφουν επειδη πιστευω οτι καταλαβαν οτι πολλοι ανθρωποι εχουν εξαπατηθει.Και καπιοι που δηθεν θα βοηθουσαν σφυριζουν κλεφτικα τηλ Τζανος βασιλης 6970299728

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139209 από burnit 30
Απαντήθηκε από burnit 30 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Stavrax έγραψε:

burnit 30 έγραψε: Αυτος είμαι.Ευχαριστω για το κοπλιμεντο,Κυριε Νασικα.

Πάλι δεν κατάλαβες.
Το σχόλιο του ήταν για τον απατεώνα, όχι για εσένα.
Εκτός αν είστε το ίδιο άτομο οπότε πάω πάσο και οφείλω να σας συγχαρώ για το απύθμενο θράσος σας να υπερηφανεύεσται για την ιδιότητα και την καταγωγή σας.
Απορία: στη μπουζού επιτρέπονται τα τάμπλετ?

Αν δεν καταλαβα ζητω συγγνωμη,αλλα εγραψα ότι δησκολευομαι στα ελληνικα (42 χρονια στη Γερμανια).Ελληνας είμαι οποτε την απατεωνιά την εχω στα γονιδια μου,γιαυτο ''Stavrax'' το σχολιο σου δεν με ενοχλεί καθολου.Χαλαρωσε λιγο δεν σου εκανα τιποτε .Για τον κυριο Νασικα θελω να πω ότι τον παρακολουθώ στο φορουμ και διαβαζω παντα τα ενημερωτικα του σχολια.Το φορουμ μου αρεσει πολύ,διαβαζω σ αυτό με τις ωρες και χαλαρωνο,αυτη είναι αλλοστε και η δουλεια μου εδώ στην Ελλαδα από εδώ και περα .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139215 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

burnit 30 έγραψε:

Stavrax έγραψε:

burnit 30 έγραψε: Αυτος είμαι.Ευχαριστω για το κοπλιμεντο,Κυριε Νασικα.

Πάλι δεν κατάλαβες.
Το σχόλιο του ήταν για τον απατεώνα, όχι για εσένα.
Εκτός αν είστε το ίδιο άτομο οπότε πάω πάσο και οφείλω να σας συγχαρώ για το απύθμενο θράσος σας να υπερηφανεύεσται για την ιδιότητα και την καταγωγή σας.
Απορία: στη μπουζού επιτρέπονται τα τάμπλετ?

Αν δεν καταλαβα ζητω συγγνωμη,αλλα εγραψα ότι δησκολευομαι στα ελληνικα (42 χρονια στη Γερμανια).Ελληνας είμαι οποτε την απατεωνιά την εχω στα γονιδια μου,γιαυτο ''Stavrax'' το σχολιο σου δεν με ενοχλεί καθολου.Χαλαρωσε λιγο δεν σου εκανα τιποτε .Για τον κυριο Νασικα θελω να πω ότι τον παρακολουθώ στο φορουμ και διαβαζω παντα τα ενημερωτικα του σχολια.Το φορουμ μου αρεσει πολύ,διαβαζω σ αυτό με τις ωρες και χαλαρωνο,αυτη είναι αλλοστε και η δουλεια μου εδώ στην Ελλαδα από εδώ και περα .

Σωστός και εποικοδομητικος εδω ο Burnit 30. Αντε να τελειώνουν οι παρεξηγήσεις.
Το θεμα εδω ειναι να βρουν λύση οι φιλοι που εξαπατηθηκαν.

{ Δυστυχώς δεν με φερνει ποτε ο δρόμος για το χωριό του να του φερω καμια δεκαρια σακιά πελλετ, μήπως και αλλάξει και θεωρηση για τα πανακριβα πελλετ που αγοραζει επι 3 χρονια.... Σε ιδιο λεβητα, φίλος μου αγοράζει με χαμηλοτερη τιμη και εχει υψηλοτερη αποδοση. (μπορω να αφησω στον Θεοδοση στα Λαγκαδίκια αν θελεις) }


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139231 από burnit 30
Απαντήθηκε από burnit 30 στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!

Nasikas έγραψε:

burnit 30 έγραψε:

Stavrax έγραψε:

burnit 30 έγραψε: Αυτος είμαι.Ευχαριστω για το κοπλιμεντο,Κυριε Νασικα.

Πάλι δεν κατάλαβες.
Το σχόλιο του ήταν για τον απατεώνα, όχι για εσένα.
Εκτός αν είστε το ίδιο άτομο οπότε πάω πάσο και οφείλω να σας συγχαρώ για το απύθμενο θράσος σας να υπερηφανεύεσται για την ιδιότητα και την καταγωγή σας.
Απορία: στη μπουζού επιτρέπονται τα τάμπλετ?

Αν δεν καταλαβα ζητω συγγνωμη,αλλα εγραψα ότι δησκολευομαι στα ελληνικα (42 χρονια στη Γερμανια).Ελληνας είμαι οποτε την απατεωνιά την εχω στα γονιδια μου,γιαυτο ''Stavrax'' το σχολιο σου δεν με ενοχλεί καθολου.Χαλαρωσε λιγο δεν σου εκανα τιποτε .Για τον κυριο Νασικα θελω να πω ότι τον παρακολουθώ στο φορουμ και διαβαζω παντα τα ενημερωτικα του σχολια.Το φορουμ μου αρεσει πολύ,διαβαζω σ αυτό με τις ωρες και χαλαρωνο,αυτη είναι αλλοστε και η δουλεια μου εδώ στην Ελλαδα από εδώ και περα .

Σωστός και εποικοδομητικος εδω ο Burnit 30. Αντε να τελειώνουν οι παρεξηγήσεις.
Το θεμα εδω ειναι να βρουν λύση οι φιλοι που εξαπατηθηκαν.

{ Δυστυχώς δεν με φερνει ποτε ο δρόμος για το χωριό του να του φερω καμια δεκαρια σακιά πελλετ, μήπως και αλλάξει και θεωρηση για τα πανακριβα πελλετ που αγοραζει επι 3 χρονια.... Σε ιδιο λεβητα, φίλος μου αγοράζει με χαμηλοτερη τιμη και εχει υψηλοτερη αποδοση. (μπορω να αφησω στον Θεοδοση στα Λαγκαδίκια αν θελεις) }

Ευχαριστω κυριε Νασικα για την προταση , λεω όμως όχι.Δεν μπορω να την δεχθω.Εχω σε αποθηκες 8 παλετες AMECO και 20 τονους πουρναρι (2 ετων).θα προτιμουσα το πελλετ να το παρει καποιος άλλος φιλος του φορουμ που θα το εχει και αναγκη.Εχω καψει 7 παλετες Alfa Wood σε λεβητα όμως πετρελαιου(πριν του AMECOY).Eιχα καποια προβμηματακια (σταχτη ,καπνος, λιγο κλινκερ) ισως λογου λεβητα πετρελαιου ισως όχι τοσο καλης παρτιδας πελλετ.Και επειδή εδω στην Ελλαδα ηρθα για να ζησω χωρις δουλεια , αγχος, φασαρίες, προβλήματα και τα σχετικα, παραμενω τα 3 τελευταια χρονια στο AMECO το οποιο καίγεται στον BURNIT χωρις κανενα πρόβλημα. Πανω από την τιμη και την αποδοση προτιμω να εχω ησυχο το κεφαλι μου.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Fokion

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #139270 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Προσοχή!!!μαθε για Creta Pellet Hellas!!!
ΟΚ παιδια- εληξε εδώ - - Ο Σπάθας σφυριξε την λήξη... :P

Να ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας.
Μπορουμε να συγκεντρωσουμε τα ποσά που έχουν εισπραξει οι Κρετες?
Αν ειναι πανω απο 100.000, εχω καποιες επαφες- γνωριμιες με την Δ.νση Οργανωμενου εγκλήματος- μηπως και το αναλαβουν εκείνοι. Οπως εγινε με την υποθεση του φιλου μου με τα κοντεινερς.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ