Συζητήσεις για τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132246 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet

kosmidis80 έγραψε: Κοιτα εγω που εχω επισκεφτει τυχαια και πριν γνωρισω τον Κωστα το εργοστασιο στην Λαρισα ειδα μεγαλες ποσοτητας πριονιδιου για σακιασμα τοτε,σακιασμα?
:lol:
καθως και υπολειματα των δοκων ενα μηνα μηνα δοκους να κοβεις 2 νταλικες προινιδι δεν θα βγαλουν :lol: που κοβανε τοτε. Και μιλαω για βουνο ε, οχι μικροποσοτητα.
που τα ειδες εδω???


ισως να μην εχεις παει μονο εσυ :)

Το αν και πως μειωνοντε λειτουργικα κοστη στις μεταφορες, ασε να το ξερω λιγο καλυτερα λογω εργασιας.
ναι ε εμεις τα χωριατακια νομιζεις πως ειμαστε χτεσινη ??? η μηπως θα επελεγες και εσυ φορτηγα ελληνικα να τα εβγαζεσ βουλγαρικες πινακιδες για να μειωσεις το κοστος

Τωρα αν θελεις με παντιερα την σελμαν κι αυτο που μας περιγραψες οτι συνεβει, το καθε σου ποστ να ψαχνει αφορμη για να το επαναφερεις σε ολα τα θρεντ, τοτε οκ απλα δεν θα με συμπαρασυρεις προς τα εκει. Εγω μιλαω σε ενα θεμα οταν εχω ιδια εικονα και γνωση, :whistle: :whistle: οποτε το σταματω εδω, καθως δεν εχει νοημα...


Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


οκ Θεοδωρε σε ευχαριστω για την απαντηση σου

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132262 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet
Γελάει ο κόσμος με αυτά που ακούμε εδώ μέσα...

Όπως ένας που έλεγε ότι ο δεληκούρος βγάζει πέλλετ από το πριονίδι που του μένει από τις πέργκολες. Εμείς πάντως όταν φτιάξαμε την πέργκολα στο τέλος η μάνα μου μάζεψε 1 σακούλα πριονίδι. Όντως μισό τσουβαλάκι πέλλετ θα γινόταν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edit: 10 Χρόνια 1 Μήνας πριν by john88s.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132267 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet
Δεν τσιμπαω, συνεχιστε μονοι σας το αρμεγμα! :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132269 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet

john88s έγραψε: Γελάει ο κόσμος με αυτά που ακούμε εδώ μέσα...

Όπως ένας που έλεγε ότι ο δεληκούρος βγάζει πέλλετ από το πριονίδι που του μένει από τις πέργκολες. Εμείς πάντως όταν φτιάξαμε την πέργκολα στο τέλος η μάνα μου μάζεψε 1 σακούλα πριονίδι. Όντως μισό τσουβαλάκι πέλλετ θα γινόταν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ορίστε;;; :blink:
Παίδες ο Δεληκούρας έχει μεταφέρει το εργοστάσιο του στην Βουλγαρία από το Φθινόπωρο εάν δεν κάνω λάθος - εδώ στην Αθήνα έχει μόνο την διανομή...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132271 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet
Ναι το ξέρω. Είχε γράψει κάποιος πέρσι εδω μέσα "λογικά την πρώτη ύλη την βρίσκει από το πριονίδι που μένει από τις πέργκολες" Αυτό σχολιάζω σε συνδυασμό με τα καδρόνια της shelman...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 1 Μήνας πριν #132273 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Συζητήσεις για τιμές pellet

kosmidis80 έγραψε: Δεν τσιμπαω, συνεχιστε μονοι σας το αρμεγμα! :lol:



Και εγω θα πω παλι μια ελληνικη παροιμια
"Όσο σκαλίζεις τα σκατά, βρωμάνε περισσότερο."
αν νομιζεις οτι εχω σε κατι απο αυτα που λεω αδικο εδω ειμαι να σε ακουσω να μου πεις την αποψη σου να το συζητησουμε ατακες του τυπου συνεχιστε μονοι σας το αρμεγμα! κρατα τες για σενα μιας και χρησημοποιησες "μονοι".

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ