Λίστα πιστοποιημένων pellet στην Eλληνική αγορά

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141175 από Stavrax

lefterismega έγραψε:

Stavrax έγραψε: Η offtopic συζήτηση μεταφέρθηκε εδώ.


...και με ποια "κριτήρια" κρίθηκαν "offtopic" 4 σελίδες ποστς αγαπητέ Stavrax ?
Με μια πρόχειρη έρευνα που έκανα, τα περισσότερα αναφέρονται στην θεματολογία της παρούσας ενότητας. Υπάρχουν ΚΑΙ "offtopic" αλλά ΔΕΝ είναι όλα ... άλλωστε η δημοκρατική κουβέντα είναι καλό να περιλαμβάνει όλες τις σκέψεις ... ακόμα και αν δεν είναι ontopic
sorry αλλά χάσαμε την "ροή" της συζήτησης με την μεταφορά αυτή !

Στην έρευνα να δεις και τους χρόνους. 17 μηνύματα δεν είναι τέσσερις σελίδες. Και στο συγκεκριμένο νήμα ήταν πραγματικά offtopic. Αν το πραγματικό ενδιαφέρον είναι για την αξία των πιστοποιήσεων κι όχι κάτι άλλο, μπορεί ο καθένας να ξεκινήσει ένα νήμα με τον αντίστοιχο τίτλο.
Όσο για τις μομφές περί του χρόνου απάντησης, να σου θυμίσω ότι είμαστε και άνθρωποι και υπάρχουν κι άλλα πράγματα στη ζωή, εκτός του energ.


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141182 από jps
Παναγιώτη στη β κατηγορία των En plus πιστοποιημένων πέλλετ ( En plus A2 ) ανήκει πλέον και το γνωστό σε όλους μας σερβικό Bioenergy Point με αριθμό RS 005,οπότε μπορείς να το προσθέσεις και αυτό στη λίστα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141184 από vag1234

jps έγραψε: Παναγιώτη στη β κατηγορία των En plus πιστοποιημένων πέλλετ ( En plus A2 ) ανήκει πλέον και το γνωστό σε όλους μας σερβικό Bioenergy Point με αριθμό RS 005,οπότε μπορείς να το προσθέσεις και αυτό στη λίστα.


Άρα το ομολογώ , θα καψω φέτος και 1500 kg πιστοποιημένο πλεον bioenergy point, περσινό ..

Πέρα απο την πλάκα θεωρω οτι η alpha wood πλεον το Α2 το εχει για πλάκα ..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141185 από Fokion
Αρκει αυτο ( η πιστοποιηση δηλ.) να μην εχει επιπτοσεις στην τιμη του.... ( που ειναι δυσκολο ως αδυνατο...)

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141270 από Δημήτρης Κατσούνης
Εννοώ φίλε fokion εγγυημένα πιστοποιημένο και όχι μαϊμού. Αλλά τέλος πάντων για τους λόγους που είπα πιο πάνω δλδ ελπίδα για έστω και λίγο πιο χαμηλό κόστος αφενός και αφετέρου να ενισχύσουμε την ελληνική παραγωγή, πέστε μου γιατί είμαι και καινούργιος και μέχρι τώρα καίω egger, υπάρχει καλό (λίγα κατά κανόνα κατάλοιπα θερμιδινή δύναμη καλή κλπ) πέλλετ ελληνικό. Πέστε μου όνομα,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 5 Μήνες πριν #141279 από Fokion
Εγω καιω alpfawood
στο πρασινο τσουβαλι.

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.082 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ