Οι τρέχουσες τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #116001 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Theo63 έγραψε: Καλησπέρα έχω βρεί πολύ καλή ποιότητα με 295€/τόνο.Περιλαμβάνετε ΦΠΑ.Οποιος ενδιαφέρετε ας μου γράψει
στο ...


Η τιμή που ανεφέρεις για ποιά περιοχή είναι?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117563 από andreas72
Απαντήθηκε από andreas72 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

alexx έγραψε: Μου είπανε για eco pellet (100% πεύκο) από βουλγαρια με 300ε τον τόνο για αθηνα!! Δεν το έχω δει από κοντά για να ξέρω την σακούλα, άλλα αυτό που έχεις στην φωτογραφία πρέπει να είναι!! Εσύ πόσο το πηρες??

200 :whistle:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117670 από obelix
Απαντήθηκε από obelix στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το λερου παντως εξακολουθει και εχει golden με 4.49 την παλετα,τιμη που ψωνισα εγω καλοκαιρι και κατι που δεν θα ξανακανω μαλλον εκτος αν προκυψει σημαντικη εκπτωση και εχει και bioenergy με 3,50 περιπου το σακουλη αν θυμαμαι καλα και με τα γνωστα του μεταφορικα των 10 ευρω για εκει γυρω.σπατα,λουτσα κλπ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117815 από Tlyberop
Απαντήθηκε από Tlyberop στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καπου πήρε το αυτι μου οτι απο αυριο μέχρι και Σαββάτο το carrefour θα εχει παλι πελλετ σε προσφορα .. για να δουμε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117855 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

Tlyberop έγραψε: καπου πήρε το αυτι μου οτι απο αυριο μέχρι και Σαββάτο το carrefour θα εχει παλι πελλετ σε προσφορα .. για να δουμε


Θα σας πω αυριο που θα περάσω απο ενα

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #117879 από xtrem75
Απαντήθηκε από xtrem75 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
καλημερα,πηρα σημερα απο τα carreffur,pellet.στα 3,56,το στουβαλακι.να ρωτισο κατι,καιω σε λεβητα καυστηρα,τησ,green ecotherm,to mario v4.εδω κ ενα μηνα πελλετ μακη.ποσ να κανω αλλαγη πελλετ?να το αφησω να αδειαση το σιλο,κ μετα,η να προσθεσω,απο το καινουριο.
Last edit: 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν by xtrem75.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.442 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ